Zubná kefka ETA Sonetic 0710 90010 ružová

Kód produktu: ETA071090010
ETA SONETIC - revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu vašich detí. Sonická technológia MOVE+, technológia microBUBBLES, šikovný 2 minútový časovač s 30 sekundovými intervalmi a akumulátor 3,7 V. Dva režimy čistenia: intenzívne a šetrné č

Popis:

To pravé pre zdravé zuby

Revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Skvelá pri prevencii a pri raste nových zúbkov. Aj tí najmenší potrebujú tú najlepšiu starostlivosť, predovšetkým preto, aby sa ich zúbky správne vyvíjali a vyrástli v zdravý a silný chrup. ETA SONETIC je vhodný variant pre ich správne čistenie. Kefka odstraňuje zubný povlak a čistí aj medzizubné priestory lepšie, než bežné manuálne kefky. Pomáha v prevencii proti zubnému kazu, zubnému kameňu alebo zápalu ďasien. Má dva režimy čistenia: intenzívne a šetrné čistenie. Zdravé ďasná totiž znamenajú zdravý chrup.

Chytrá a efektívna kefka

Ide o zubnú kefku vyvinutý špeciálne pre deti. Je šetrná pri čistení zubov a ďasien. Vďaka technológii microBUBBLES a sonickej technológii MOVE+ dokáže čistiť zuby až 16 000 pohybmi za minútu a efektívnejšie tak odstrániť zubný povlak aj baktérie.

Má veľmi dlhú výdrž v závislosti na type použitej batérie. Vydrží 3–7 mesiacov pri bežnom každodennom použití. Šikovný 2minútový časovač s 30 sekundovými intervalmi rovnomerne čistí jednotlivé časti ústnej dutiny a signalizuje jednotlivé etapy čistenia. Ideálne pre každodennú ústnu hygienu. A aby vaše deti čistenie zúbkov viac bavilo, je kefka farebne podsvietená.

Kompletná výbava

V balení nájdete dve zubné kefky. Jedna pre deti vo veku 3–6 rokov a jedna pre deti vo veku 7–10 rokov. Kefky sú opatrené kvalitnými jemnými DuPont štetinami pre citlivý detský chrup a ďasná. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná tak, aby sa deťom pohodlne držala a nevykĺzla z dlane. Celý výrobok je vodotesný, takže ho pokojne môžu namočiť. Kefka funguje na 1 ks batérie AAA, ktorá je súčasťou balenia.

Technické parametre:

  • Technológia čistenia Sonická
  • Určenie Pre deti
  • Zdroj energie Batérie
  • Výbava, funkcia Časovač

K stiahnutiu