Zubná kefka ETA Sonetic 1707 90000 sonická

Kód produktu: ETA170790000
ETA SONETIC - revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Sonická technológia MOVE+, technológia microBUBBLES, šikovný 2 minútový časovač s 30 sekundovými intervalmi a akumulátor 3,7 V. Bohaté príslušenstvo aj s UV Sanitizer-om

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Batéria

Popis:

To pravé pre vaše zdravé zuby

Revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Skvelá pri prevencii a riešení stomatologických ťažkostí. Ak máte citlivé zuby a hľadáte vhodnú variantu na ich čistenie, tak práve kefka ETA SONETIC je tá pravá. Kefka odstraňuje zubný povlak a čistí aj medzizubné priestory lepšie než bežné manuálne kefky. Pomáha v prevencii proti zubnému kazu, zubnému kameňu, krvácavosti ďasien, zápalu ďasien, zápachu z úst a paradentóze. Má tri režimy čistenia: intenzívne a šetrné čistenie a masážny režim pre lepšie prekrvenie ďasien. Zdravé ďasná totiž znamenajú zdravý chrup. Hlavica kefky je špeciálne navrhnutá tak, aby presne kopírovala tvar zubov a líniu ďasien. Perfektne tak odstráni všetky nečistoty.

Chytrá a efektívna kefka

Zubná kefka je šetrná pri čistení zubov a ďasien, vďaka technológii microBUBBLES a sonickej technológii MOVE+, kedy dokáže čistiť zuby až 31 000 pohybmi za minútu a efektívnejšie tak odstrániť zubný povlak aj baktérie. Má veľmi dlhú výdrž nabitia vďaka Li-ion akumulátoru 3,7 V. Šikovný 2 minútový časovač s 30 sekundovými intervalmi rovnomerne čistí jednotlivé časti ústnej dutiny. Ideálna na každodennú ústnu hygienu, na čistenie implantátov, fixných strojčekov, mostíkov a koruniek. Kefky sú vodeodolné a spadajú do skupiny IPX7.

Po použití môžete kefky zbaviť až 99,9% baktérií vďaka UV Sanitizer-u, ktorý vďaka UV svetlu kefky dezinfikuje a pripraví na ďalšie použitie. Čistenie tak bude maximálne hygienické..

Kompletná výbava

Pre kompletné a účinné vyčistenie zubov nájdete v balení tri hlavice kefky s farebným rozlíšením a s kvalitnými štetinkami. Ku kefkám je aj nabíjací stojan s bezdrôtovou technológiou a odkladacím priestorom pre príslušenstvo. Má tiež svetelnú signalizáciu prevádzky a nabíjania. ETA na tento produkt navyše poskytuje predĺženú záruku 3 roky na akumulátor. Predĺženú záruku si TU .

Technické parametre:

  • Počet oscilačných pohybov za minútu 31000
  • Úložný priestor Áno
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Ústna sprcha Nie
  • Časovač Áno
  • SMART Nie
  • Typ sonická

K stiahnutiu