Zubná kefka ETA Sonetic 4707 90000 biela

Kód produktu: ETA470790000
Sonická zubná kefka s extrémne dlhou výdržou akumulátora, časovačom a 3 režimami čistenia. Cestovné puzdro s inštalovaným UV sanitizérom a nabíjačkou

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Batéria

Popis:

Profesionálna starostlivosť aj na cestách

Radi cestujete, ale nechcete sa zaobísť bez riadnej ústnej hygieny? Tak práve Sonická zubná kefka ETA Holiday je s nabíjacím cestovným puzdrom a UV sanitizérom to pravé pre vás. Vďaka kompaktnému cestovnému baleniu sa nebudete musieť vzdať perfektnej ústnej hygieny, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Extrémna výdrž

Vďaka univerzálnemu napätiu (100 – 240 V) ľahko dobijete akumulátor prakticky po celom svete. Akumulátor Li-ion 3,7 V má po nabití extrémne dlhú výdrž (až 3,5 hodín prevádzky).

Účinné čistenie zubov

Sonická kefka vám vyčistí zuby až 31000 pohybmi za minútu a vďaka tomu odstráni dôkladne povlak a baktérie z vašich zubov a ďasien. Na kefke si môžete zvoliť z 3 režimov čistenia zubov (šetrný, štandardný, pulzačný). Chytrý časovač vás každých 30 sekúnd upozorní na odporučenú zmenu „kvadrantu“ čistenia a po celkovom uplynutí 2 minút sa kefka automaticky vypne. Nabíjanie a prevádzka sú doprevádzané svetelnou signalizáciou.

Po skončení ústnej hygieny vložíte kefku do puzdra a po jeho uzatvorení sa automaticky aktivuje na 10 minút funkcia UV dezinfekcie, ktorá pomáha účinne ničiť baktérie na hlavách kefky.

V balení tejto sonickej kefky nájdete micro USB kábel, praktický nabíjací stojan, cestovné nabíjacie puzdro a 2 náhradné hlavice.


Prispôsobte si kefku podľa svojich potrieb. Vyberte z mnohých dokoupitelných hlavíc (ETA070790100, ETA070790200, ETA070790300 a ETA070790400)

Predĺžená záruka

Na batériu kefky ETA Sonetic Holiday sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na batériu kefky predĺži na 3 roky. Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

Technické parametre:

  • Počet oscilačných pohybov za minútu 31000
  • Úložný priestor Nie
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Ústna sprcha Nie
  • SMART Nie
  • Typ sonická
  • Cestovné puzdro Áno

K stiahnutiu