Parný naparovač odevov ETA Stephany 2270 90000 sivý

Kód produktu: ETA227090000
Ručný naparovač odevov s vysokým príkonom 1400 W a jednoducho plniteľnou nádržkou pre viac ako 20 minút prevádzky.

Popis:

Nevzhľadné záhyby dokážu pokaziť dojem z každého outfitu. Na žehliacu dosku a zložité zápolenie s klasickou žehličkou však môžete zabudnúť. Praktický ručný naparovač ETA Stephany sa vďaka kompaktným rozmerom a schopnosti vyžehliť oblečenie priamo na vešiaku stane vašou tajnou zbraňou nielen pre uponáhľané rána – mieri úplne presne a je vždy okamžite pripravený na použitie.

Vysporiada sa so záhybmi a nečistotami

Ručný naparovač ETA Stephany sa postará o úpravu vašich odevov tesne pred odchodom z domu – vyhladí nechcené záhyby, látku viditeľne osvieži a vďaka špeciálnemu nadstavcu ju tiež dokáže zbaviť nečistôt. Horúca para navyše ničí baktérie, odstraňuje zápach a je šetrná ku všetkým typom látok.

Napariť tak môžete všetko oblečenie vrátane jemnej bielizne a chúlostivých kabátov vhodných iba na suché čistenie. Práve pri starostlivosti o odevy zo silnejších tkanín, ako sú kabáty a saká, oceníte špeciálnu kefu, vďaka ktorej para lepšie preniká do vlákien. Kefka tak efektívne odstráni špinu a žmolky a dokáže polapiť tiež zvieracie chlpy.

S ručným naparovačom sa však dostane pohotovej starostlivosti tiež textíliám vo vašej domácnosti – záclony, závesy, čalúnenie, deky či obrusy budú opäť ako nové bez nutnosti ich zvesiť z garníže, odnášať do čistiarne alebo volať drahú upratovaciu službu.

Terapiu horúcou parou potom môžete dopriať aj plyšovým hračkám, ktoré tak účinne zbavíte baktérií a zaistíte deťom ideálne podmienky pre bezstarostný čas strávený hrou.

Keď sa snúbi jemnosť a sila

Intenzitu tvorby pary jednoducho prispôsobíte konkrétnemu typu textílie – vybrať si môžete z dvoch stupňov. Maximálna intenzita pritom dosahuje až 25 g/min, čo je výkon zaisťujúci skutočne viditeľné výsledky.

Vďaka integrovanému čerpadlu a siedmym tryskám je para rovnomerne distribuovaná po celom povrchu keramickej plochy, čo zaručuje jej maximálne využitie a efektivitu v čo najkratšom čase.

Ručný naparovač ETA Stephany navyše nájde svoje využitie tiež na cestách, a to aj na tých pracovných, kde na reprezentatívnom outfite obzvlášť záleží.

Účinná úprava odevov ručne a stručne

Naparovač odevov ETA Stephany je navrhnutý s dôrazom na pohodlné používanie bez zbytočných komplikácií. Odnímateľnú nádržku jednoducho naplníte vodou vďaka veľkému otvoru a praktickej nálevke, ktorá je súčasťou balenia. Nádržka pritom pojme až 380 ml vody, čo je množstvo, ktoré vystačí až na 23 minút prevádzky.

Po zapnutí je para pripravená doslova za minútku. Kedy sa naparovač nahrieva a kedy už je pripravený k akcii, pritom ľahko rozpoznáte vďaka svetelným kontrolkám a zvukovej signalizácii. Rovnako tak vás upozorní na nutnosť doplnenia vody.

Používanie naparovača uľahčuje jeho nízka hmotnosť (približne 1 kg) a dlhý napájací kábel. Ergonomická rukoväť vám navyše skvele padne do ruky, ktorú však nečaká žiadna námaha – tlačidlo s aretáciou totiž nie je nutné držať stlačené.

Technológia ANTI CALC potom zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čo uľahčí údržbu celého prístroja a výrazne predĺži jeho životnosť. Po 8 minútach nečinnosti sa naparovač automaticky vypne, a tak je postarané tiež o vašu bezpečnosť.

Technické parametre:

  • Bezpečnostné vypínanie Áno
  • Objem nádržky (na vodu) 380 ml
  • Odvápňovanie Áno
  • Systém proti odkvapkávaniu Nie
  • Príkon 1400 W
  • Typ naparovačky ručné
  • Parný výkon 25 g/min

K stiahnutiu