Kuchynská váha ETA Storio 5777 90040 béžová

Kód produktu: ETA577790040
Pečieme s vami
Dizajnová kuchynská váha v celokovovom prevedení s nerezovou misou o objeme 2 l.

Popis:

Napriek tomu, že sú mnohé babičky priebojníkmi vo varení tzv. od oka, kuchynská váha je už odpradávna nenahraditeľnou súčasťou každej dobre vybavenej kuchyne. Celokovová kuchynská váha v retro dizajne kolekcie ETA STORIO je svojím vzhľadom tej babičkinej veľmi podobná, rýchlo si ju však obľúbia aj moderní kuchári a kuchárky.

Vyvážená kombinácia praktických funkcií a retro dizajnu

Kuchynská váha ETA STORIO ponúka všetko, čo pre hladký priebeh prípravy pokrmov potrebujete. Veľká nerezová misa o objeme 2 litre je vždy pripravená zvážiť až 5 kilogramov potravín. Výslednú hmotnosť jednoducho vyčítate na prehľadnom ciferníku so stupnicou delenou po 25 gramoch. Pokiaľ radi varíte podľa zahraničných receptov, oceníte možnosť odčítať navážené množstvo tiež v jednotkách lb alebo oz.

Vďaka odolnému celokovovému prevedeniu sa váha ľahko udržuje čistá a jej protišmykové nožičky zaisťujú stabilitu na pracovnej ploche. Na tej ju pokojne môžete nechať vystavenú natrvalo – nadčasový dizajn v troch farebných variantoch spoľahlivo ozdobí každú kuchyňu.

Pre ešte lepší estetický dojem idúci ruka v ruke s funkčnými vlastnosťami vašich spotrebičov môžete kuchynskú váhu ETA STORIO doplniť tiež ostatnými produktami dizajnovej retro kolekcie ETA STORIO.


Technické parametre:

  • Tara Nie
  • Maximálne zaťaženie 5 kg
  • Presnosť váženia 25 g
  • Výpočet nutričných hodnôt Nie
  • Misa na váženie Áno
  • Ukazovateľ hmotnosti analógový

K stiahnutiu