Vysávač ETA Supersonic 0231 90000

Kód produktu: ETA023190000
Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 ETA Supersonic je vybavený brushless motorom, ktorý patrí do najnovšej generácie digitálnych motorov.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Tyčový a ručný aku vysávač 2 v 1

Aku vysávač Supersonic ETA023190000 je praktický pomocník do každej domácnosti. Zastáva funkciu 2v1 – je možné ho využiť ako tyčový a ručný aku vysávač zároveň. Tieto funkcie sú veľmi obľúbenou užívateľskou záležitosťou. Vďaka praktickému plastovému úchytu umiestnite vysávač Supersonic na stenu.

Najnovšia generácia digitálnych motorov

Supersonic ETA je vybavený brushless motorom s dlhou životnosťou. Tento digitálny motor je malý, ľahký, tichý a výkonnejší než bežné motory. Digitálny motor nevyužíva žiadne uhlíkové kefy a neobsahuje žiadne karbónové uhlíky.

Na tento motor je možné získať bezplatnú predĺženú záruku 10 rokov. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Bezdrôtová prevádzka pre jednoduchú manipuláciu

S týmto ladným a skladným parťákom bude upratovanie rýchle a jednoduché. Bezdrôtová prevádzka je zabezpečená výkonným a kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V), ktorý výdrží v prevádzke až 25 minút na jedno nabitie. Akumulátor je možné ľahko vyňať a vymeniť. Doba nabíjania sa pohybuje okolo 4 hodín.

Mimo iného sa pýši vysokou účinnosťou vysávania, 2 úrovňami sacieho výkonu pre optimálne nastavenie a kvalitným HEPA filtrom, ktorý zachytí takmer všetky častice prachu. Prach a nečistoty sú zachytávané do nádoby o objeme 0,25 l.

Upratujte s eleganciou

Tyčový a ručný aku vysávač 2v1 Supersonic disponuje elegantným prevedením s ergonomickou rukoväťou pre pohodlnú obsluhu. Praktické LED diódy pre osvetlenie vysávanej plochy oceníte predovšetkým v rohoch alebo v tmavých miestach. Svetelná signalizácia vás bude informovať o prevádzke či nabíjaní aku vysávača ETA Supersonic.

Ručný vysávač

Po odobratí kovovej sacej trubice a rotačnej turbohubice je možné vysávač využiť práve ako ručný vysávač. K vysávaču dostanete tri nástavce, a to štrbinovú hubicu, ktorá je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach. Ďalej hubicu na čalúnenie, ktorá šetrne vysáva mäkké textilné povrchy (napr. čalúnenie a vankúše) a kefku, ktorá pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín.

Pokiaľ potrebujete vysať pavučiny v rohoch na strope, môžete využiť flexibilnú predlžovaciu hadicu v kombinácii s akýmkoľvek nástavcom.

Testované v Nemecku

Obľúbený vysávač ETA Supersonic žne úspechy aj v zahraničí. V prestížnom nemeckom časopise TestMagazine získal hodnotenie 1,4 (veľmi dobrý).

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 25 min
  • Hlučnosť 72 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.45 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Typ filtrácie bezvreckový
  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
  • Osvetlenie na hubici Áno
  • Mokré čistenie Nie

K stiahnutiu

Vida