Vysávač ETA Supersonic Elastic 2231 90000

Kód produktu: ETA223190000
Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 s rotačnou turbohubicou, flexibilným kĺbom a kvalitným digitálnym motorom.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Tyčový vysávač ETA Supersonic Elastic vám vyrazí dych nielen svojou ohybnosťou, ale aj špičkovým výkonom. Ten zaisťuje digitálny motor s dlhou životnosťou, ktorý je poháňaný kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V) s výdržou až 25 minút na jedno nabitie.

Výber z dvoch úrovní sacieho výkonu vám umožní zvoliť presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada. Kvalitný HEPA filter sa potom postará o účinnú filtráciu aj tých najmenších nečistôt. Polapený prach a špina následne putujú rovno do nádoby na prach o objeme 0,45 l, a tak sa úplne zaobíde bez jednorázových vreciek na prach.

Pri upratovaní si už nemusíte ohýbať chrbát

S krkolomnými pozíciami pri upratovaní ťažko prístupných miest sa vďaka inovatívnej kovovej trubici s flexibilným kĺbom môžete nadobro rozlúčiť. Ľahko s ňou povysávate pod stolom, sedačkou či iným nábytkom bez toho, aby ste sa museli neustále zohýnať.

Rotačná turbohubica s priamym pohonom je navyše navrhnutá pre efektívne vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a tvrdých podláh, ako je linoleum, dlažby či plávajúce podlahy. Jeho kefka je šetrná a pri vysávaní eliminuje riziko poškrabania podlahy.

Hubica vysávača ETA Supersonic Elastic je zároveň samostojaca, a tak ju v priestore „zaparkujete“, kdekoľvek sa vám práve zapáči.

Súčasťou hubice je tiež svetelný LED panel, ktorý si na vysávaný priestor zblízka posvieti, a vám tak už žiadne nečistoty neuniknú.

Čistá podlaha vo vašich rukách

Z tyčového vysávača ETA Supersonic Elastic ľahko urobíte ručný vysávač, ktorý vďaka priloženým nadstavcom zastane funkciu praktického pomocníka na upratovanie pre celú domácnosť, a to vrátane radiátorov a ťažko prístupných miest. O oživenie čalúneného nábytku sa postará malá turbohubica, ktorá účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť.

Okrem nízkej hmotnosti a praktických rozmerov vám manipuláciu spríjemní tiež ergonomická rukoväť.

Prevádzka je navyše tichá a sprevádzaná elegantnou svetelnou signalizáciou.

Po uprataní môžete vysávač uložiť do úchytu na stenu, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou adaptéra tu tiež načerpá nové sily – nabíjanie pritom trvá iba 4 hodiny. Oproti iným vysávačom navyše ponúka možnosť výmeny akumulátora, a tak mu vo chvíli, kedy batéria doslúži, môžete opäť vdýchnuť nový život.

Príslušenstvo pre pohodlné upratovanie

Súčasťou balenia je rotačná turbohubica a kovová sacia trubica s kĺbom, dlhá štrbinová hubica na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach, krátka štrbinová hubica vhodná pre rohy sedačiek či upratovanie omrviniek na stole a malá turbohubica na mäkké textilné povrchy.

Samozrejmosťou je dobíjací adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC) a plastový úchyt na stenu.

Predĺžená záruka

Záruku na motor vysávača ETA Supersonic Elastic 2231 90000 vám zadarmo predĺžime na 10 rokov – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 25 min
  • Hlučnosť 78 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.45 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Typ filtrácie bezsáčkový
  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
  • Osvetlenie na hubici Áno
  • Mokré čistenie Nie

K stiahnutiu