Elektrický multifunkčný tlakový hrniec ETA Tauro 2131 90000

Kód produktu: ETA213190000
Novinka
Multifunkčný tlakový hrniec s príkonom 900 W, s 5 automatickými programami - tlakové varenie, pomalé varenie, ohrievanie, praženie/ošľahnutie/smaženie a varenie v pare.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Topné teleso

Odporúčaná maloobchodná cena
99.99

Popis:

Elektrický multifunkčný tlakový hrniec Tauro

Varíte radi a máte doma príliš veľa hrncov a neviete, ktorý vybrať? Tak s tým je koniec. Využite úžasný elektrický multifunkčný tlakový hrniec ETA213190000 Tauro o objeme 5 litrov s príkonom 900 W v modernom a elegantnom dizajne.

Prečo si ho zamilujete?

Medzi najväčšie výhody tohoto hrnca patrí nerezové prevedenie a 5 automatických programov – tlakové varenie, pomalé varenie, ohrievanie, praženie/ošľahnutie/smaženie a varenie v pare. Vďaka týmto automatickým programom si ušetríte v kuchyni veľa času. Ďalej medzi výhody patrí zvuková a svetelná signalizácia a digitálny displej s ukazovateľom času.

Vyskúšajte v TAURU tieto recepty!

Ďalší tip na skvelý recept!

Rámen nebo ramen je výdatná japonská rezancová polievka. Pripravte si túto lahodnú pochúťku aj doma s multifunkčným tlakovým hrncom ETA Tauro.

Čo všetko dokáže a ponúkne

Tlakový hrniec ponúka radu skvelých funkcií a vychytávok. Multifunkčný hrniec Tauro má kvalitný nepriľnavý povrch nádoby. Môžete využiť možnosť nastavenia doby varenia v rozmedzí 1-99 minút, funkciu udržovania teploty až na 8 hod. , funkciu odloženia štartu 0,5 – 24 hod. V prípade výpadku elektrického prúdu si hrniec pamätá naprogramované nastavenie po dobu 30 minút a dokáže tak po jeho obnovení automaticky pokračovať vo varení.

100% bezpečnosť je vždy štandardom

Vaše bezpečie je pre nás prioritou, a preto je tlakový hrniec vybavený tepelne izolovaným plášťom. Protisklzové nožičky zaisťujú stabilitu na pracovnej doske behom celého procesu varenia a tepelne izolované držadlá umožňujú jednoduchšie prenášanie z miesta na miesto. Ďalej se pýši 5 úrovňami ochrany (riadenie elektronicky, mechanický termostat, tepelná poistka, poistný ventil, poistka uzavretia veka), nemusíte sa teda báť akéhokoľvek zranenia.

Poskladať ho nie je veda

Zostavenie hrnca je jednoduché. Stačí iba vložiť nádobu, nasadiť a pootočením bezpečne zaistiť veko. Pracovná nádoba a nástavec na ohrievanie a varenie potravín v pare sú ľahko vyberateľné.

Čistenie a údržba

Údržba vám nezaberie príliš času. Je to otázka pár minút. Povrch je vyrobený tak, aby ho bolo možné očistiť iba vlhkou handrou. Nádoba je ľahko vyberateľná a na jej čistenie môžete používať aj umývačku riadu.

Príslušenstvo ako bonus

Spolu s hrncom dostanete tiež odmerku, lyžicu, nádobku na kondenzát a nástavec na ohrievanie a varenie potravín v pare. To všetko sú šikovné nástroje, ktoré vám uľahčia vaše majstrovské dielo v kuchyni.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 3 roky na topné teleso. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Časovač/minútka áno
  • Displej digitálny
  • Funkcia držanie teploty Áno
  • Funkcia hrnce ohrieva
  • Funkcia hrnce pomalé varenie
  • Funkcia hrnce smaží
  • Funkcia hrnce varenie v tlaku
  • Funkcia hrnce varí v pare
  • Objem hrnca/panvice 5 l
  • Príkon hrnca/panvice 900 W

K stiahnutiu

Vida