Zastrihávač vlasov ETA Ted 5341 90000 strieborný

Kód produktu: ETA534190000
Zastrihávač vlasov na sieťovú prevádzku s ostrou nerezovou britvou a bohatým príslušenstvom pre strih 1–12 mm

Popis:

Odchádzate z kaderníckeho salónu často s pocitom, že by ste to sami zvládli lepšie? Tak smelo do toho! Zastrihávač vlasov ETA Ted prináša profesionálnu kvalitu priamo do vašich domácností.

Zastrihnite to tu a teraz

Zastrihávač vlasov ETA Ted je vybavený ostrou nerezovou britvou, ktorá sa postará o perfektný strih vašich vlasov, a to oveľa bezpečnejšie ako pri neistej manipulácii s nožničkami. Vďaka sieťovému napájaniu navyše nemusíte zbytočne vyčkávať, kým sa strojček nabije – stačí ho jednoducho zapojiť do elektrickej zásuvky a stlačiť spínač ON/OFF.

Vybrať si pritom môžete zo štyroch hrebeňových nadstavcov. Pre skutočne krátke zastrihnutie (1 mm) je však možné tiež použitie úplne bez nadstavca.

Tento elegantný kaderník do vrecka vám navyše vďaka svojmu tvaru perfektne padne do ruky a pri nutnosti odložiť ho na okamih stranou vám ponúkne praktické pútko na zavesenie.

Príslušenstvo pre slušivý zostrih

Spolu so zastrihávačom dostanete štyri vymeniteľné hrebeňové nadstavce (3, 6, 9, 12 mm), čistiaci štetec, olej na premazanie britiev, hrebeň, nožnice a ochranný kryt.

Výmena príslušenstva je pritom veľmi jednoduchá, a tak si s touto kompletnou výbavou domácu úpravu vlasov rýchlo obľúbite. Odmenou vám bude nielen účes presne podľa vašich predstáv, ale aj úspora času a peňazí za návštevu kaderníka.

Nový je vždy lepšie

Vylepšená čepeľ zastrihávače je teraz ostrejší a dovedie vaše hladké oholenie k dokonalosti. Zažite naozajstný komfort pri holení a nedajte strnisku šancu.

Technické parametre:

  • Zdroj energie sieťový 230V
  • Typ zastrihávača zastrihávač vlasov
  • Umývateľný neumývateľný
  • Počet nadstavcov v balení 4
  • Zastrihovanie bez nadstavca Áno

K stiahnutiu