Pekáč 4hranný ETA Titanium+ 6950 90010 - indukčný

Kód produktu: ETA695090010
4-hranný pekáč s nepriľnavým povrchom s prísadou titánu o rozmeroch 280 x 280 x 80 mm a objeme 4,3 l.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Rovnosť dna

Popis:

Pekáč s pokrievkou

Varíte radi, ale nebaví vás nekvalitný riad? S tým je koniec. ETA prináša titánový riad v modernom a elegantnom dizajne vhodný do každej kuchyne. Jedinečná povrchová úprava zaisťuje, že pekáč neabsorbuje žiadne pachy. V titánovej nádobe môžete variť, dusiť, piecť, zapekať a udržovať pokrmy v teplom stave.

Pretože na kvalite záleží

Pekáč s nepriľnavým povrchom (Granit) o objeme 4,3 l, rozmeroch 280 x 280 x 80 mm a hmotnosťou 3,1 kg, je profesionálnou kvalitou pre použitie v domácnosti. Tepelne odizolované držadlá umožňujú bezpečnú obsluhu a jednoduchú manipuláciu pri presúvaní z miesta na miesto.

Použitie v rúre a umývanie v umývačke riadu

Nádobu vrátane pokrievky je možné používať aj v rúre a to do 220 °C, kde aj naďalej prebieha zdravá príprava potravín bez nutnosti využitia akýchkoľvek tukov. Povrch titánového riadu je prispôsobený každodennému používaniu v kuchyni pre pohodlné a rýchle varenie. Vďaka tomuto povrchu je pekáč ľahko umývateľný s možnosťou umývať ho aj v umývačke riadu.

Medzi výhody titánového pekáča patrí až 50% úspora času a energie (nespotrebujete toľko energie, ako je plyn, elektrika atď.), dlhá životnosť a predĺžená záruka 10 rokov na rovnosť dna. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Akýkoľvek zdroj ohrevu

Variť s ním môžete na akomkoľvek zdroji ohrevu, ako je indukčná doska, plyn, elektrika, sklokeramické dosky a halogén.

Sklenená pokrievka

Súčasťou balenia je tiež sklenená pokrievka zaisťujúca mierny pretlak pary v nádobe pre rýchle a zdravé varenie.

Technické parametre:

  • Veko Áno
  • Farba čierna
  • Materiál pekáča granit
  • Objem 2 - 5 l

K stiahnutiu