Pekáč ETA Titanium Plus 6951 90010 čierny

Kód produktu: ETA695190010
4-hranný pekáč s nepriľnavým povrchom s prísadou titánu o rozmeroch 260 x 260 x 110 mm a objeme 5,1 l.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Rovnosť dna

Popis:

Pekáč s pokrievkouí

Varíte radi, ale je problém nájsť skutočne kvalitný riad? ETA vám ponúka iba tú najlepšiu kvalitu titánového riadu hodiacu sa do každej kuchyne vďaka svojmu modernému a elegantnému dizajnu. Jedinečná úprava povrchu zaisťuje proces varenia, pri ktorom neabsorbuje žiadne pachy. Výhodou štvorcovej panvice je teda rôznorodosť varenia. V nádobe môžete dusiť, piecť, zapekať a udržovať pokrmy v teplom stave.

100% kvalita je na prvom mieste

Pekáč disponuje objemom 5,1 l, rozmermi 260 x 260 x 110 mm a hmotnosťou 3 kg. Titánový riad predstavuje profesionálnu kvalitu, ktorú uvíta menej aj viac skúsený kuchár. Tepelne odizolované držadlá umožňujú bezpečnú obsluhu a ľahkú manipuláciu pri premiestňovaní z miesta na miesto.

Použitie v rúre a v umývačke riadu

Nádobu vrátane pokrievky je možné bez starostí vložiť do rúry až do 220 °C. Nemusíte sa preto báť poškodenia riadu. Nádoba je prispôsobená na každodenné používanie v kuchyni a na pohodlnú a rýchlu prípravu najrôznejších pokrmov. Kvalitný nepriľnavý povrch pekáča je ľahko umývateľný a je možné ho umývať v bežnej umývačke riadu.

Medzi výhody titánového pekáča patrí až 50% úspora času a energie (nespotrebujete toľko energie ako je plyn, elektrika atď.), dlhá životnosť a predĺžená záruka 10 rokov na rovnosť dna. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Variť môžete na čomkoľvek

Variť s ním môžete na akomkoľvek zdroji ohrevu ako je indukčná doska, plyn, elektrika, sklokeramické dosky a halogén.

Sklenená pokrievka

Súčasťou balenia je tiež sklenená pokrievka, ktorá zaisťuje mierny pretlak pary v nádobe na rýchle a zdravé varenie.

Technické parametre:

  • Veko Áno
  • Farba čierna
  • Materiál pekáča granit
  • Objem 5 a viac l

K stiahnutiu