Pekáč ETA Titanium Plus 6966 90010 čierny

Kód produktu: ETA696690010
Pekáč so sklenenou pokrievkou s nepriľnavým granitovým povrchom o objeme 7,7 l a predĺženou zárukou 10 rokov na rovnosť dna.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Rovnosť dna

Popis:

Pekáč so sklenenou pokrievkou

Varíte radi, ale nebaví vás nekvalitný riad? S tým je koniec. ETA prináša pekáč so sklenenou pokrievkou s nepriľnavým povrchom v modernom a elegantnom dizajne vhodnom do každej kuchyne. Jedinečná povrchová úprava zaisťuje, že panvica neabsorbuje žiadne pachy. V tejto nádobe môžete variť, dusiť, piecť, zapekať a udržovať pokrmy v teplom stave.

Pretože na kvalite záleží

Pekáč s nepriľnavým povrchom (Granit) o objeme 7,7 l, rozmeroch 350 x 250 x 140 mm a o hmotnosti 2 kg, je profesionálna kvalita na použitie v domácnosti. Tepelne odizolované držadlá umožňujú bezpečnú obsluhu a ľahkú manipuláciu pri premiestňovaní z miesta na miesto.

Použitie v rúre aj umývanie v umývačke riadu

Nádobu vrátane pokrievky je možné používať aj v rúre a to do 220 °C, kde aj naďalej prebieha zdravá príprava potravín bez nutnosti využitia akýchkoľvek tukov. Povrch titánovej nádoby je prispôsobený každodennému používaniu v kuchyni na pohodlné a rýchle varenie. Vďaka tomuto povrchu je panvica ľahko umývateľná s možnosťou použitia umývačky riadu.

Špeciálne vyvinutý povrch nádoby docieli až 50% úsporu spotrebovanej energie a času pri varení a nezáleží na tom, či varíte na plyne, elektrike, halogénovej alebo sklokeramickej doske.

Sklenená pokrievka

Súčasťou balenia je tiež sklenená pokrievka zaisťujúca mierny pretlak pary v nádobe na rýchle a zdravé varenie.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 10 rokov na rovnosť dna.

Technické parametre:

  • Veko Áno
  • Farba čierna
  • Materiál pekáča granit
  • Objem 5 a viac l

K stiahnutiu