Ručný naparovač odevov ETA Victoria 0270 90000

Kód produktu: ETA027090000
Ručný naparovač odevov ETA VICTORIA - rýchly pomocník na úpravu odevu pre náhlu schôdzku. Funkcia ANTI CALC proti usadzovaniu vodného kameňa, s príkonom 1 200 W a výdržou s naparovaním až 18 minút.

Popis:

ETA Victoria – víťaz v starostlivosti o textílie

Parný naparovač ETA Victoria slúži k rýchlej úprave odevov a ďalších textílií. Pomocou horúcej pary vyhladí záhyby a odstráni drobné nečistoty. Môžete ho používať pre všetky typy látok, od hrubých textílií až po jemnú hodvábnu bielizeň. Bytovým textíliám, poťahom a závesom dodá sviežosť, ľahko vyčistí záclony a čalúnenie, výborne sa hodí k čisteniu kabátov a k úprave bežných odevov. Pre uľahčenie intenzívneho čistenia je tu možnosť uzamknúť tlačidlo presunutím aretácie smerom dole. 250ml nádržka vydrží až na 18 minút pary a je vyberateľná pre pohodlnejšie dolievanie.

Oslňte dokonalým outfitom a perfektným vzhľadom

Ovládanie je úplne intuitívne. Prístroj je vybavený dotykovým ovládacím panelom, na ktorom môžete voliť medzi miernym a intenzívnym naparovaním. Nahrievanie a prípravu pary hlási svetelná signalizácia, para je pripravená do 1 minúty. Vďaka systému ANTI CALC, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, je možné použiť aj obyčajnú pitnú vodu. Ergonomický tvar a výkyvná vývodka napájacieho kábla umožňuje jednoduchú manipuláciu s prístrojom.

Parný naparovač ETA Victoria – synonymum pokoja a bezpečia

Nenechajte sa vyviesť z miery nečakanými udalosťami. Doprajte si pocit pokoja a pohodlia, ktorý vám ETA Victoria ponúka. Vybaľujete si kufor v hotelovej izbe a neviete, ako pokrčeným šatám vrátiť pôvodný vzhľad? Parný naparovač ETA Victoria je praktický pomocník na cesty. Jeho hmotnosť je iba 1 kg. Nepotrebujete žiadnu rozmernú žehliacu dosku, šaty stačí zavesiť na vešiak a jednoducho naparovať vo vertikálnej polohe.

Čaká vás dôležité obchodné stretnutie, ale kocúr si cez noc vo vašom saku urobil pohodlie? Žiadny problém. Parný naparovač ETA obsahuje odnímateľnú kefu na odstránenie drobných nečistôt, vlasov a žmolkov. Para preniká hlboko do štruktúry vlákien, dezinfikuje a odstraňuje z odevov nežiadúce pachy. Trápi vás neistota, či ste parný naparovač pri odchode vypli? Nemusíte sa trápiť. Prístroj sa po 10 minútach nečinnosti vypne automaticky. Parný naparovač ETA Victoria je skvelý pomocník pre perfekcionalistov, aj pre väčších pohoďákov. Žiadny problém vám už nepokazí deň.

Technické parametre:

  • Bezpečnostné vypínanie Áno
  • Objem nádržky (na vodu) 250 ml
  • Odvápňovanie Áno
  • Systém proti odkvapkávaniu Nie
  • Príkon 1200 W
  • Typ naparovačky ručné
  • Parný výkon 25 g/min

K stiahnutiu

Vida