Sušička potravín ETA Vital Air 0302 90000

Kód produktu: ETA030290000
Sušička ETA Vital Air s technológiou Air flow pre rovnomerné sušenie. Až o 20 % menšia spotreba energie a o 30 % kratšia doba pri sušení.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Máte doma veľa ovocia a zeleniny z vlastnej záhradky? Skvelým spôsobom, ako si uchovať vašu úrodu po celý rok, je sušenie. Sušička potravín ETA Vital Air spracuje ovocie, zeleninu, mäso, huby aj bylinky. Domáce ingrediencie dajú vášmu vareniu šmrnc a dokonalú chuť i mimo obdobia ich zberu. Navyše ich môžete maškrtiť len tak.

 Mimo sušenie vytvorí tiež ideálne podmienky pre prípravu jogurtu, kysnutie cesta, rozpékat v nej môžete napríklad pečivo, alebo sušiť domáce cestoviny.

 

Maškrťte zdRAWo!

Sušička Vital Air je špecialistom na hRAWou stravu. Vyčaruje tiež najlepšie zeleninové wrap placky, celozrnné krekry, müsli tyčinky, sušienky, ovocné rolky a ďalšie zdRAWé pochutiny. Ľubovoľne môžete kombinovať ovocie, zeleninu, semienka a orechy. Takto upravené pokrmy si zamilujete. Táto forma spracovania navyše predlžuje ich trvanlivosť.

 

Nie je to žiadny suchár!

Vďaka unikátnej konštrukcii je teplý vzduch v sušičke rovnomerne regulovaný. Technológia Air flow zaisťuje horizontálne prúdenie vzduchu vo vnútornom priestore sušičky, ktorého výsledkom je rovnomerne vysušené ovocie bez nutnosti zamieňania plat v priebehu sušenia.  Súčasťou je 9 sušiacich sít, na ktoré si potraviny rovnomerne rozprestrite. Pre sypké a tekuté konzistencie sú sitá vybavené ešte 2 špeciálnymi sušiacimi podnosmi. Počet sít si volíte podľa množstva potravín, ktoré sa práve chystáte usušiť. Celková plocha pre sušenie je až 1,07m2.

Rýchlosť v spolupráci s úsporou.

Sučiška má veľmi nízku energetickú spotrebu. Oproti iným sušičkám v rovnakej kategórii má úsporu energie až 20% a rýchlejšie sušenie až o 30%. Veľkým plus je jej tichá prevádzka. Pripravenú na použitie ju máte ihneď a ani jej údržba nie je časovo náročná. Má praktický tvar i moderný dizajn. Protišmykové nožičky zaisťujú jej stabilitu. Má ochrannú poistku proti prehriatiu a napájací kábel dlhý 1,6m.

 Pred spustením procesu si nastavíte teplotu, ktorú surovina požaduje pre jej ideálne spracovanie. Teplotu si volíte v rozsahu 30 - 70°C a to po 1°C. Po nastavení teploty zvolíte čas, ktorý možno nastaviť po 1 minúte až na 40:59 hodín. Pre jednoduché nastavenie a jeho prehľad je ovládací panel vybavený 2 LED displejmi. Celé menu je nastavené v českom jazyku.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Regulácia teploty Áno
  • Počet sušiacich plátov 9
  • Otáčajúce sa sušiace pláty Nie
  • Príkon sušičky ovocia 630 W
  • Timer/Časovač Áno

K stiahnutiu