Sušička ovocia ETA Vital Air II 2302 90000 čierna

Kód produktu: ETA230290000
Viacúčelová sušička potravín s technológiou rovnomerného sušenia Air Flow, prednastavenými programami a 10 nerezovými sitami

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Sušička potravin ETA Vital Air II ponúka šetrný spôsob konzervácie potravín a prípravy zdravého jedla. V modernom dizajne skrýva profesionálnu kvalitu plne prispôsobenú pohodlnému domácemu použitiu.

Ovocím to ešte len začína

Sušička potravín ETA Vital Air II otvára dvere do sveta výroby poctivých domácich pochúťok. Poradí si so sušením každého druhu ovocia, zeleniny i húb a dokonca aj mäsa alebo rýb (domáce „jerky“). Šetrne nasuší aj bylinky a domáce korenie.

Táto praktická pomocníčka však príde vhod tiež pri kysnutí cesta, výrobe domácich cestovín, domáceho jogurtu alebo pri rozpekaní pečiva. Nadchne aj fanúšikov raw stravy, ktorým pripraví chutné a živinami nabité raw tyčinky, wrapy a zdravé krekery.

Každý typ potravín sa dočká optimálnych podmienok. K pomalému sušeniu slúži prednastavený program RAW (45 °C / 24 hodín), rýchle sušenie naopak zaistí program FAST (70 °C / 10 hodín). Požadovanú teplotu však pohodlne nastavíte tiež manuálne, a to v rozsahu 35–70 °C.

K dispozícii máte hneď desať nerezových sušiacich sít a dve plastové sitká na bylinky a pyré. Použiť ich môžete vždy iba toľko, koľko práve potrebujete.

Jej obsluha vás nevyšťaví

Viacúčelová sušička ETA Vital Air II je navrhnutá tak, aby bolo jej používanie čo najpohodlnejšie a zaobišlo sa bez vašej neustálej asistencie. Nadchne vás veľmi rýchlym zostavením, jednoduchým ovládaním a ľahkou údržbou.

Okrem prednastavených programov nahráva jej samostatnosti tiež funkcia časovača, ktorý je možné nastaviť na 30 minút až 24 hodín. Rovnako dlhú dobu dokáže funkcia KEEP WARM udržovať teplotu 35 °C, ktorá je vhodná napríklad na kysnutie cesta alebo rozpekanie pečiva.

Prehľadný LCD displej zobrazuje teplotu, zvolené funkcie, programy, ako aj zostávajúcu dobu prípravy. Stlačenie tlačidiel navyše sprevádza zvuková signalizácia.

Špeciálna technológia Air Flow zaisťuje rovnomerné horizontálne prúdenie teplého vzduchu v celej sušičke, a tak sa môžete spoľahnúť na perfektný výsledok aj bez prekladania jednotlivých sít. Elektronický termostat sa pritom postará o žiadúce výkyvy teploty, pri ktorých dochádza k optimálnemu a rýchlemu odstraňovaniu vlhkosti z potravín.

A pokiaľ by ste predsa len chceli skontrolovať, ako sa dobrotám vo vnútri darí, umožnia vám to priehľadné dvierka. Sušičku tak nemusíte zbytočne otvárať a narušovať tým vnútornú klímu.

Milo prekvapí tiež veľmi tichý chod a budiť zo sna vás nebudú ani obavy z možných nehôd – sušička je totiž vybavená ochranou proti prehriatiu. Jej stabilitu potom zvyšujú protišmykové nožičky.

Predĺžená záruka

Záruku na motor sušičky ETA Vital Air II vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Regulácia teploty Áno
  • Počet sušiacich plátov 10
  • Otáčajúce sa sušiace pláty Nie
  • Príkon sušičky ovocia 650 W
  • Timer/Časovač Áno

K stiahnutiu