Stolní mixér ETA Vital Blend Fit 3100 90000

Kód produktu: ETA310090000

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Odporúčaná maloobchodná cena
199.99

Popis:

Stolový vysokootáčkový mixér Vital Blend Fit ETA310090000 je špičkový multifunkčný prístroj, ktorý seká, drví, mieša a mixuje studené aj horúce potraviny. Je ideálny na prípravu nápojov, koktailov, zdravých smoothie, omáčok, polievok, nátierok, zmrzliny, džemov a výživy. Jeho využitie je skutočne široké. Špecializuje sa predovšetkým na RAW stravu, ktorá je revolúciou v zdravom stravovaní.

Rozmanité využitie

Elektronické ovládanie má 6 prednastavených programov. Jedným tlačidlom si tak môžete vytvoriť napríklad jemnú lieskovo-orieškovú nutelu, mandľové mlieko, ovocné smoothie, ľadovú drť alebo zeleninové puree. Ďalšie skvelé recepty nájdete v knížke zdRAWě? hRAWě!, ktorú nájdete vo vnútri balenia. Preto neváhajte a namixujte si zdravú desiatu.

Zdravá technológia mixovania

Pre ideálne rozsekanie surovín si môžete nastaviť dobu mixovania. Vo vnútri nádoby je unikátny šesťstranný nerezový nôž BlendeX s vrúbkovaným ostrím, ktorý suroviny rozseká na veľmi jemnú konzistenciu. Vital Blend Fit zvládne až 26 000 otáčok za minútu, ktoré si môžete plynule regulovať. Tlačidlom PULSE potom vytiahnete otáčky na maximum.

Vysoké množstvo otáčok zaručuje, že naše telo lepšie absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, ktoré sa získavajú predovšetkým pri vysokorýchlostnom procese mixovania, ktorým Vital Blend Fit disponuje. Poradí si aj s tzv. tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú bežne nepožívateľné vňate z koreňovej zeleniny. Tie pritom obsahujú veľké množstvo kvalitných živín, ktoré sa telu nedostávajú. Na rozdiel od odšťavovača spracuje aj šupky a jadrá z niektorého ovocia, ktoré sú tiež veľmi bohaté na živiny.

Bezpečná príprava

Nádoba na mixovanie má objem 2 litre a je vyrobená z vysoko odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Ten v sebe nezanecháva vône, chute ani farbu z potravín. K nádobe na mixovanie je aj veko s odnímateľnou krytkou. Môžete tak pridávať suroviny v priebehu mixovania bez toho, aby ste veko celé odňali a riskovali, že sa obsah nádoby dostane mimo. Nadštandardnou výbavou je vtláčadlo, ktoré pomáha efektívne rozmixovať pridané suroviny. S jeho pomocou posúvate suroviny smerom k nožu na mixovanie k ich rozmixovaniu.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor po registrácii na https://www.eta.sk/predlzena-zaruka/.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 2 l
  • Počet rýchlostí 9
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 1800 W

K stiahnutiu