Stolový mixér ETA Vital Blend Fit 3100 90000

Kód produktu: ETA310090000
Vysokootáčkový mixér Vital Blend Fit s výkonom 1800 W ako profesionálny pomocník pri výrobe smoothie a RAW pokrmov.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Stolový vysokootáčkový mixér Vital Blend Fit ETA310090000 je špičkový multifunkčný prístroj, ktorý seká, drví, mieša a mixuje studené aj horúce potraviny. Je ideálny na prípravu nápojov, koktailov, zdravých smoothie, omáčok, polievok, nátierok, zmrzliny, džemov a výživy. Jeho využitie je skutočne široké. Špecializuje sa predovšetkým na RAW stravu, ktorá je revolúciou v zdravom stravovaní.

Rozmanité využitie

Elektronické ovládanie má 6 prednastavených programov. Jedným tlačidlom si tak môžete vytvoriť napríklad jemnú lieskovo-orieškovú nutelu, mandľové mlieko, ovocné smoothie, ľadovú drť alebo zeleninové puree. Ďalšie skvelé recepty nájdete v knížke zdRAWě? hRAWě!, ktorú nájdete vo vnútri balenia. Preto neváhajte a namixujte si zdravú desiatu.

Zdravá technológia mixovania

Pre ideálne rozsekanie surovín si môžete nastaviť dobu mixovania. Vo vnútri nádoby je unikátny šesťstranný nerezový nôž BlendeX s vrúbkovaným ostrím, ktorý suroviny rozseká na veľmi jemnú konzistenciu. Vital Blend Fit zvládne až 26 000 otáčok za minútu, ktoré si môžete ľahko regulovať tlačidlami +/-. Tlačidlom PULSE potom vytiahnete otáčky na maximum.

Vysoké množstvo otáčok zaručuje, že naše telo lepšie absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, ktoré sa získavajú predovšetkým pri vysokorýchlostnom procese mixovania, ktorým Vital Blend Fit disponuje. Poradí si aj s tzv. tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú bežne nepožívateľné vňate z koreňovej zeleniny. Tie pritom obsahujú veľké množstvo kvalitných živín, ktoré sa telu nedostávajú. Na rozdiel od odšťavovača spracuje aj šupky a jadrá z niektorého ovocia, ktoré sú tiež veľmi bohaté na živiny.

Bezpečná príprava

Nádoba na mixovanie má objem 2 litre a je vyrobená z vysoko odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Ten v sebe nezanecháva vône, chute ani farbu z potravín. K nádobe na mixovanie je aj veko s odnímateľnou krytkou. Môžete tak pridávať suroviny v priebehu mixovania bez toho, aby ste veko celé odňali a riskovali, že sa obsah nádoby dostane mimo. Nadštandardnou výbavou je vtláčadlo, ktoré pomáha efektívne rozmixovať pridané suroviny. S jeho pomocou posúvate suroviny smerom k nožu na mixovanie k ich rozmixovaniu.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor po registrácii na https://www.eta.sk/predlzena-zaruka/.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 2 l
  • Počet rýchlostí 9
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 1800 W

K stiahnutiu

Vida