Stolový mixér ETA Vital Blend Digi 1100 90000 multifunkčný

Kód produktu: ETA110090000
Vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi s výkonom 1800W ako profesionálny pomocník pri výrobe smoothie a RAW pokrmov. 2 fľaše s neoprénom ako darček.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Stolový vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi ETA110090000 je špičkový multifunkčný prístroj, ktorý seká, drtí, mieša a mixuje studené aj horúce potraviny. Je ideálny pre prípravu nápojov, kokteilov, zdravých smoothie, omáčok, polievok, pomazánok, zmrzliny, džemov a výživ. Jeho využitie je skutočne široké. Špecializuje sa predovšetkým na RAW stravu, ktorá je revolúciou v zdravom stravovaní.

Rozmanité využitie

Elektronické ovládanie má 6 prednastavených programov. Jedným tlačidlom si tak môžete vytvoriť napríklad jemnú lieskovoorieškovú nutelu, mandľové mlieko, ovocné smoothie, ľadovú drť alebo zeleninové puree. Ďalšie skvelé recepty nájdete v knižke zdRAWě? hRAWě!, ktorú nájdete vo vnútri balenia. Preto neváhajte a namixujte si zdravé občerstvenie.

Zdravá technológia mixovania

Pre ideálne rozsekanie surovín si môžete nastaviť dobu mixovania. Vo vnútri nádoby je unikátny šesťramenný nerezový nôž BlendeX s vrúbkovaným ostrím, ktorý suroviny rozseká na veľmi jemnú konzistenciu. Vital Blend Digi zvládne až 30 000 otáčok za minútu, ktoré si môžete ľahko regulovať tlačidlami +/-. Tlačidlom PULSE potom vytiahnete otáčky na maximum.

Vysoké množstvo otáčok zaručuje, že naše telo lepšie absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, ktoré sa získajú predovšetkým pri vysokorýchlostnom procese mixovania, ktorým Vital Blend Digi disponuje. Poradí si aj s tzv. tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú bežne nepožiteľné vňate z koreňovej zeleniny. Tie pritom obsahujú veľké množstvo kvalitných živín, ktoré sa telu nedostávajú. Na rozdiel od odšťavňovača spracuje aj šupky a jadierka z niektorého ovocia, ktoré sú tiež veľmi bohaté na živiny.

Bezpečná príprava

Mixovacia nádoba má objem 2,5 litra a je vyrobená z vysoko odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Ten v sebe nezanecháva vône, chute ani farbu z potravín. K mixovacej nádobe je aj veko s odnímateľnou krytkou. Môžete si tak pridávať suroviny v priebehu mixovania bez toho, aby ste museli celé veko odňať a riskovali, že sa obsah nádoby dostane mimo. Nadštandardnou výbavou je pechovadlo, ktoré pomáha efektívne rozmixovať pridané suroviny. S jeho pomocou posúvate suroviny smerom k mixovaciemu nožu k ich zomletiu.

hRAWý darček

K Vital Blendu Digi dostanete okrem knihy receptov aj 2 športové fľaše, tiež vyrobené z odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Obe fľaše majú objem 600ml a majú praktické pútko na zavesenie. V letných dňoch oceníte predovšetkým neoprénový obal, ktorý udrží teplotu nápoja.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor po registrácii na https://www.eta.sk/predlzena-zaruka.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 2.5 l
  • Počet rýchlostí 10
  • Pulzný spínač Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 1800 W

K stiahnutiu