Stolový mixér ETA Vital Blend Digi 1100 90000 multifunkčný

Kód produktu: ETA110090000
Vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi s výkonom 1800W ako profesionálny pomocník pri výrobe smoothie a RAW pokrmov. 2 fľaše s neoprénom ako darček.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Stolový vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi ETA110090000 je špičkový multifunkčný prístroj, ktorý seká, drtí, mieša a mixuje studené aj horúce potraviny. Je ideálny pre prípravu nápojov, kokteilov, zdravých smoothie, omáčok, polievok, pomazánok, zmrzliny, džemov a výživ. Jeho využitie je skutočne široké. Špecializuje sa predovšetkým na RAW stravu, ktorá je revolúciou v zdravom stravovaní.

Rozmanité využitie

Elektronické ovládanie má 6 prednastavených programov. Jedným tlačidlom si tak môžete vytvoriť napríklad jemnú lieskovoorieškovú nutelu, mandľové mlieko, ovocné smoothie, ľadovú drť alebo zeleninové puree. Ďalšie skvelé recepty nájdete v knižke zdRAWě? hRAWě!, ktorú nájdete vo vnútri balenia. Preto neváhajte a namixujte si zdravé občerstvenie.

Zdravá technológia mixovania

Pre ideálne rozsekanie surovín si môžete nastaviť dobu mixovania. Vo vnútri nádoby je unikátny šesťramenný nerezový nôž BlendeX s vrúbkovaným ostrím, ktorý suroviny rozseká na veľmi jemnú konzistenciu. Vital Blend Digi zvládne až 30 000 otáčok za minútu, tie si môžete plynule regulovať. Tlačidlom PULSE tak vytiahnete otáčky na maximum.

Vysoké množstvo otáčok zaručuje, že naše telo lepšie absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, ktoré sa získajú predovšetkým pri vysokorýchlostnom procese mixovania, ktorým Vital Blend Digi disponuje. Poradí si aj s tzv. tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú bežne nepožiteľné vňate z koreňovej zeleniny. Tie pritom obsahujú veľké množstvo kvalitných živín, ktoré sa telu nedostávajú. Na rozdiel od odšťavňovača spracuje aj šupky a jadierka z niektorého ovocia, ktoré sú tiež veľmi bohaté na živiny.

Bezpečná príprava

Mixovacia nádoba má objem 2,5 litra a je vyrobená z vysoko odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Ten v sebe nezanecháva vône, chute ani farbu z potravín. K mixovacej nádobe je aj veko s odnímateľnou krytkou. Môžete si tak pridávať suroviny v priebehu mixovania bez toho, aby ste museli celé veko odňať a riskovali, že sa obsah nádoby dostane mimo. Nadštandardnou výbavou je pechovadlo, ktoré pomáha efektívne rozmixovať pridané suroviny. S jeho pomocou posúvate suroviny smerom k mixovaciemu nožu k ich zomletiu.

hRAWý darček

K Vital Blendu Digi dostanete okrem knihy receptov aj 2 športové fľaše, tiež vyrobené z odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Obe fľaše majú objem 600ml a majú praktické pútko na zavesenie. V letných dňoch oceníte predovšetkým neoprénový obal, ktorý udrží teplotu nápoja.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor po registrácii na https://www.eta.sk/predlzena-zaruka.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 2.5 l
  • Počet rýchlostí 10
  • Pulzný spínač Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 1800 W

K stiahnutiu