Stolný mixér ETA Vital Blend Vaco 4100 90000 čierny/biely

Kód produktu: ETA410090000
Vákuový stolový mixér ETA Vital Blend Vaco s príkonom 1500 W, fľaša o objeme 0,6 l, mixovacia nádoba o objeme 1,3 l, počet otáčok 3000-32000 za minútu.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Vysokorýchlostný vákuový mixér ETA Vital Blend Vaco o príkone 1500 W dokáže rozsekať a rozmixovať suroviny na ešte jemnejšiu konzistenciu, než je u bežných mixérov zvykom. Vďaka funkcii vákuovania si navyše výsledné pokrmy zachovajú maximum vitamínov a živín. Vaše smoothie, pyré alebo výživa tak bude s týmto praktickým pomocníkom ešte výživnejšia.

Výkonný silák s citom pre vitamíny

Čím je mixér ETA Vital Blend Vaco tak unikátny? Ako už jeho názov napovedá, mixér disponuje funkciou mixovania vo vákuu a zvláda aj samostatné vákuovanie alebo mixovanie s možnosťou individuálneho nastavenia podľa potreby. Viditeľný rozdiel zaznamenáte aj okom – mixovanie bez prístupu vzduchu totiž eliminuje nežiaducu penu, a pretože zároveň znižuje a spomaľuje oxidáciu, výsledný pokrm či nápoj si zachová svieže farby, na ktoré sa vám budú zbiehať sliny.

Zmenu však pocíti aj vaše telo. Vďaka vákuu zostávajú suroviny dlhšie svieže a čerstvé a lepšie si udržia svoju nutričnú hodnotu. Vitamíny a ďalšie cenné látky, ktorými je čerstvé ovocie a zelenina pred spracovaním nabitá, dokáže mixér Vital Blend Vaco aj po rozmixovaní ochrániť pred znehodnotením, ku ktorému inak po styku so vzduchom nevyhnutne dochádza.

Unikátne spojenie sily a jemnosti sa ukrýva v stabilnom kovovom tele, ktoré eliminuje vibrácie. Tlak v nádobe je kontrolovaný elektronicky pomocou technológie EPC (elektronická kontrola tlaku v nádobe).

Fresh jedlá plné živín

Pri mixovaní s odsatým vzduchom nedochádza okrem znehodnocovania cenných živín ani k separácii dužiny a tekutiny – výsledkom je veľmi jemná konzistencia a lahodná chuť. Vaše smoothie tak povýši nielen čo sa výživnosti týka, ale aj po estetickej stránke.

Schopnosti stolového mixéra Vital Blend Vaco však rozhodne nekončia iba pri príprave výživných smoothie – zvláda mixovať, sekať, drviť a miešať. Je teda vhodný na prípravu studených aj horúcich pokrmov a nápojov (až do teploty 80 °C), ako sú koktaily, omáčky, polievky, výživy a pyré. Zamilujú si ho tak nielen milovníci RAW stravy, ale aj rodičia malých detí a tiež všetci, ktorí sa pri varení uspokoja iba s úplne precíznymi výsledkami.

Vzduch má prístup zakázaný

Mixér ETA Vital Blend Vaco vám ponúkne hneď 3 prednastavené programy:

 • SMOOTHIE – univerzálny program na mixovanie vo vákuu
 • SILENT– univerzálny program na prípravu rôznych nápojov a pokrmov (výsledná konzistencia je o niečo hrubšia ako u programu smoothie)
 • VACUUM – zaistí samostatné vákuovanie

Disponuje možnosťou manuálnej regulácie otáčok – výkon môžete pohodlne a plynule regulovať v rozsahu 3000–32000 otáčok za minútu veľkým otočným kolieskom alebo využiť funkciu PULSE, ktorá zaistí dokonalé premiešanie celého obsahu nádoby. Ovládanie mixéra je tak veľmi jednoduché a intuitívne. O rýchle spracovanie surovín na veľmi jemnú konzistenciu sa postará kvalitný titánový šesťramenný nôž BlendeX Aero.

Nádoba na mixovanie o objeme 1,3 litra je vyrobená z vysoko odolného Tritanu, ktorý neabsorbuje vône, chuť ani farby, a zároveň do potravín neuvoľňuje škodlivé látky v podobe nežiaduceho Bisfenolu A (BPA). Ako súčasť balenia dostanete aj plastovú fľašu z Tritanu bez BPA o objeme 0,6 l, ktorá slúži na uchovanie výsledného pokrmu či nápoja bez prístupu vzduchu. Svoje smoothie či koktail, ale napríklad aj kúsky nakrájaného ovocia, si v nej tak môžete pohodlne zobrať napr. do práce.

Špeciálny kryt mixéra výrazne znižuje hladinu hluku. Prevádzka a vákouvanie je navyše sprevádzané svetelnou signalizáciou. Príprava pokrmov a nápojov je vďaka vysokému výkonu veľmi rýchla – závisí na množstve, druhu a kvalite použitých surovín, bežne sa však pohybuje iba v desiatkach sekúnd. Samotné vákuovanie potom mixér zvládne zhruba za 20-45 sekúnd v závislosti na tom, ako je nádoba či fľaša plná.

Predĺženie záruky

Na motor mixéra ETA Vital Blend sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na motor mixéra predĺži na 5 rokov. Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

Technické parametre:

 • Objem hlavnej nádoby 1.3 l
 • Pulzný spínač Áno
 • Plynulá regulácia Áno
 • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
 • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
 • Funkcie, príslušenstvo vákuovanie
 • Materiál nádoby tritan
 • Príkon mixéra 1500 W

K stiahnutiu