Váha osobní ETA Vital Pure 7781 90000

Kód produktu: ETA778190000
Novinka
Analytická osobná váha sa SMART aplikáciou Vital Body Plus, ktorá na základe moderné ITO technológie zaznamenáva a vyhodnocuje až 18 telesných charakteristík.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Celý produkt

Popis:

Nielen dizajnový kúsok

Chcete mať svoje zdravie pod kontrolou? Alebo sa chcete iba udržovať vo forme? Nech už sledujete akýkoľvek cieľ, dizajnová analytická váha ETA Vital Pure vám bude skvelým parťákom. Pracuje totiž s unikátnou SMART aplikáciou Vital Body Plus, ktorá sleduje až 18 telesných parametrov a pomôže vám tak dosiahnuť všetko, čo si zmyslíte.

Chytrá váha ETA Vital Pure vás zváži s presnosťou na 100 g a to vo zvolených jednotkách – kilogram, libra alebo stone. Výsledná váha sa potom zobrazí na decentnom, ale dobre viditeľnom displeji. Displej chráni bezpečnostné sklo o hrúbke 5 mm a maximálna hmotnosť, ktorú váha zvládne je 180 kg. Pokiaľ vám iba zobrazenie hmotnosti nestačí, spárujte chytrú váhu so SMART aplikáciou Vital Body Plus.

Na rozdiel od iných modelov analytických osobných váh, ktoré majú bodové kovové elektródy, je váha ETA Vital Pure pokrytá priehľadnou vodivou vrstvou po celom svojom povrchu. Táto moderná ITO technológia zaisťuje nielen väčšiu presnosť výsledkov, ale aj jednoduchšiu údržbu vážiacej plochy. Čistý dizajn váhy navyše nie je ničím rušený.

Nie je kilo ako kilo

Pokiaľ chcete pravidelne zaznamenávať, vyhodnocovať a sledovať vývoj vašich telesných charakteristík, určite si pripojenie váhy k aplikácii Vital Body Plus zamilujete! Nielen športovci totiž vedia, že hmotnosť nie je jediným orientačným číslom ani pri redukcii tuku, ale ani pri naberaní svalovej hmoty. Pomocou aplikácie môžete jednoducho sledovať množstvo telesného tuku, vody v tele alebo svaloviny a ich vývoj v čase.

Tých, ktorí chcú mať svoje zdravie pod palcom, bude určite zaujímať napríklad množstvo viscerálneho tuku, ktorý sa rozprestiera okolo orgánov a vo väčšej miere môže byť pre telo nebezpečný. Parametrov, ktoré aplikácia dokáže sledovať a vyhodnocovať je až 18.

Váš mobilný telefón sa tak stane ako vaším osobným denníkom, tak aj kontrolórom. Aplikácia je určená pre Android a iOS a je zdarma k stiahnutiu z Apple Store / Google Play. Navyše ponúka až 15 jazykových mutácií.

Co všetko aplikácia Vital Body Plus pre chytré zariadenia dokáže?

Po spárovaní aplikácie s váhou zobrazuje, analyzuje a ukladá namerané dáta až 18 telesných charakteristík. Okrem už spomenutého telesného a viscerálneho tuku zaznamenáva tiež podkožný tuk, hodnotenie postavy, stupeň obezity, BMI alebo vám tiež povie približnú informáciu, koľko by ste mali vážiť. Analýza prebieha na základe 5 parametrov: výška, váha, vek, pohlavie a biologický odpor.

Všetky pokroky v čase aplikácie prehľadne graficky znázorňuje a zároveň ich bezpečne ukladá a zálohuje v cloude. Pokiaľ bude chcieť chytrú váhu vyskúšať aj návšteva, je pre ňu v aplikácii pripravený tzv. mód návštevníka, ktorý umožňuje rýchle použitie váhy bez nutnosti registrácie.

Chcete sa s vašimi pokrokmi pochváliť? Nie je nič jednoduchšie. Výsledky môžete rovno zdieľať s priateľmi na Facebooku alebo ich stiahnuť do zariadení vo forme obrázku. Aplikácia sa ľahko spriatelí aj s ďalšími platformami, ako je Apple Health, Google Fit a Fitbit.

Je vás v domácnosti viac? Nemusíte sa o aplikáciu deliť. Sledovať svoju kondíciu môže vo svojej aplikácii až 8 osôb a okrem základných charakteristík, ako vek, pohlavie a výška, si tu môžete nahrať aj vlastnú fotografiu. Navyše váha disponuje automatickým rozpoznaním užívateľov a módom pre váženie detí.

Pre viac informácií o aplikácii Vital Body Plus navštívte sekciu otázok a odpovedí.

Predĺžená záruka

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 3 roky, ktorá sa vzťahuje na celý produkt. Predĺženú záruku si registrujte ZDE.

Technické parametre:

 • Presnosť váženia 100 g
 • Ukazovateľ digitálny
 • Typ batérie AAA
 • Nosnosť 180 kg
 • Meranie a analýza hmotnosti
 • Meranie a analýza hmotnosť kostí
 • Meranie a analýza svaloviny
 • Meranie a analýza tuku v tele
 • Meranie a analýza vody v tele
 • Batéria súčasťou balenia Áno
 • Počet batérií 3
 • SMART Áno
 • Typ osobné váhy diagnostická

K stiahnutiu