Váha osobná ETA Vital Trainer 7780 90000

Kód produktu: ETA778090000
Novinka
Analytická osobná váha ETA Vital Trainer so smart aplikáciou Vital Body, ktorá zaznamenáva a vyhodnocuje vývoj základných telesných charakteristík.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Celý produkt

Odporúčaná maloobchodná cena
59.99

Popis:

Analytická osobná váha so Smart aplikáciou

Analytická osobná váha ETA778090000 Trainer bude vaším nepostrádateľným parťákom, hlavne pokiaľ chcete mať svoje telo pod konrolou. Naviac vďaka unikátnej smart aplikácii pomáha sledovať, pravidelne zaznamenávať a vyhodnocovať vývoj základných telesných charakteristík. Rozlíšenie má 100 g a maximálna kapacita váhy je do 180 kg / 396 lb / 28 st. Vážiaca plocha je sklenená o hrúbke 6 mm. Je veľmi ľahko udržovateľná – stačí ju hygienicky utrieť. Váha analyzuje s použitím 5 parametrov, konkrétne sa jedná o výšku, hmotnosť, vek, pohlavie a biologický odpor.

Dobre čitateľné hodnoty

Veľký LCD displej prehľadne zobrazuje presne namerané dáta. ITO technológia slúži pre vyššiu presnosť merania. Váži ihneď – stačí sa iba na váhu postaviť. Automaticky tak dôjde k zapnutiu a zváženiu. Nie je teda potrebné žiadne našľapovanie či iná manipulácia. Po zvážení sa váha tiež automaticky vypne.

Chytrá a úsporná

zabudovaný indikátor preťaženia a dokáže indikovať aj slabú batériu. Váha funguje na 4 ks batérie AAA (tie sú súčasťou balenia) a je tiež kompatibilná s mobilnými zariadeniami Android 4.4 (a po novom) aj iPhone4S a iOS 8.0 (a novšie). Najväčšou výhodou je Bluetooth (4.0) bezdrôtová technológia na prenos nameraných dát do aplikácie VITAL BODY v mobilných telefónoch, tabletoch a pod.

Špeciálna aplikácia VITAL BODY pre chytré zariadenia

Po spárovaní váhy s mobilným zariadením, aplikácia Vital Body zobrazuje, analyzuje a zhromažďuje namerané dáta – metabolický vek, viscerálny tuk, telesný tuk, vodu v tele, svalovinu, kosti, odporúča minimálny kalorický príjem a vyhodnocuje index BMI. Umožňuje prepnutie jednotiek hmotnosti (kg/lb/st:lb) a výšky (cm).

Je schopná zaznamenať až 10 osôb. U každého jednotlivca je možné vložiť pohlavie, vek, výšku, meno, vlastnú fotografiu a požadovanú cieľovú hmotnosť. Mimo iného zobrazuje rozdiel medzi aktuálnou a poslednou zváženou hodnotou.

Stanovte si svoj cieľ, akú hmotnosť by ste chceli dosiahnuť za ľubovoľné časové obdobie a sledujte vývoj a plnenie. V aplikácii môžete sledovať pokroky jednotlivých zmeraných hodnôt v čase (vrátane grafického znázornenia výsledkov pre jednoduchšiu orientáciu).

Funkcia športový režim vás upozorní na športové aktivity, vďaka ktorým môžete dosiahnuť lepšie výsledky. Aplikácia je určená výhradne pre Android a iOS (je možné zadarmo stiahnuť z Apple Store / Google Play).

ETA na tento produkt naviac poskytuje predĺženú záruku 3 roky na celý produkt. Predĺžené záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Presnosť váženia 100 g
  • Ukazovateľ digitálny
  • Typ batérie AAA
  • Nosnosť 180 kg
  • Počet pamäťových miest 10
  • Meranie a analýza hmotnosti
  • Indikácia vybitých batérií Áno
  • Batéria súčasťou balenia Áno
  • Počet batérií 4
  • SMART Áno

K stiahnutiu