Hrnce parné

Zdravé varenie nie je iba spôsob, ako si zachovať štíhlu líniu, ale predovšetkým nevyhnutný predpoklad pre plnohodnotný a dlhý život v zdraví a vitalite. S parnými hrncami ETA pripravíte zdravé pokrmy ľahko a rýchlo – v porovnaní s bežnými parnými hrncami ušetríte pri príprave jedla až polovicu času. Potraviny si pritom zachovajú svoju plnú chuť a výživovú hodnotu. Elegantný a moderný dizajn našich hrncov spolu s jednoduchou prípravou pokrmov z nich urobia parťákov pre zdravý životný štýl všetkých členov vašich domácností.

Unikátna konštrukcia parného hrnca ETA Calderon II dokáže vytvoriť horúcu paru už za necelých 30 sekúnd, chutné a výživné jedlo tak budete mať na stole už za pár minút. Všetko sa navyše zaobíde takmer bez hluku a zápachu. Tri varné nádoby umožňujú prípravu aj niekoľkých jedál súčasne, čím naplno využijete čas strávený v kuchyni.

Doprajte svojmu telu to najlepšie palivo v podobe chutného a zdravého jedla pripraveného v pare. S parnými hrncami ETA to navyše zvládnete takmer bez námahy a v rekordnom čase.