Kávovary

Hľadáte jednoduché a pohodlné riešenie, ako si zaistiť pravidelný prísun lahodnej kávy? Kávovary ETA vám v priebehu pár okamžikov pripravia kávu presne podľa vašich predstáv v pohodlí domova či v kancelárii. Kávovar ETA Inesto je majstrom v príprave tradičnej prekvapkávanej kávy, ktorú následne udrží horúcu až po dobu 40 minút. Jednoduché ovládanie zaistí rýchlu prípravu kávy aj v situáciách, kedy nemáte času navyše. Rovnako rýchla ale môže byť aj príprava espressa. Automatický kávovar ETA Nero vďaka zabudovanému mlynčeku na kávu najprv rozomelie kávové zrná a následne pripraví exkluzívnu kávu ako z vašej obľúbenej kaviarne. To všetko stlačením jedného tlačidla.

Mlynčeky na kávu ETA vám potom v tichosti vykúzlia vždy čerstvo zomletú kávu. Mlynček na kávu ETA Fragranza so špeciálnym trieštivým nožom z ocele zachová jej jedinečnú arómu a vďaka priehľadnému viečku máte nad jemnosťou mletia neustálu kontrolu.

Uľahčite si prípravu kávy s kávovarmi ETA – o to viac získate času, aby ste si svoju chvíľu pohody mohli náležite vychutnať.

Tlak čerpadla
Obsah zásobníku nepomletej kávy
Príkon kávomlynčeka
Objem kanvice kávovaru
Príkon kávovaru
Objem zásobníku na vodu
Príkon espressa