Kávovary

Hľadáte jednoduché a pohodlné riešenie, ako si zaistiť pravidelný prísun lahodnej kávy? Kávovary ETA vám v priebehu pár okamžikov pripravia kávu presne podľa vašich predstáv v pohodlí domova či v kancelárii. Kávovar ETA Inesto je majstrom v príprave tradičnej prekvapkávanej kávy, ktorú následne udrží horúcu až po dobu 40 minút. Jednoduché ovládanie zaistí rýchlu prípravu kávy aj v situáciách, kedy nemáte času navyše. Rovnako rýchla ale môže byť aj príprava espressa. Automatický kávovar ETA Nero vďaka zabudovanému mlynčeku na kávu najprv rozomelie kávové zrná a následne pripraví exkluzívnu kávu ako z vašej obľúbenej kaviarne. To všetko stlačením jedného tlačidla.

Pokiaľ však chcete mať prípravu svojho obľúbeného životabudiča plne vo svojich rukách, nadchne vás pákový kávovar ETA Stretto v slim dizajne, ktorý nájde svoje miesto v každej kuchyni. S celokovovým kávovarom ETA Artista sa potom do sveta profesionálnych baristov ponoríte ešte hlbšie. Okrem dvoch pretlakových misiek ponúka tiež dve štandardné, s ktorými máte prípravu kávy úplne vo svojej réžii.

Pre ešte voňavejší zážitok sa potom nezaobídete bez mlynčeka na kávu. Mlynček na kávu ETA Perfetto s dvoma mlecími kameňmi zachová jedinečnú arómu kávy a ponúka výber až zo 17 stupňov jemnosti mletia.

Uľahčite si prípravu kávy s kávovarmi ETA – o to viac získate času, aby ste si svoju chvíľu pohody mohli náležite vychutnať.

Maximálne zaťaženie
Objem hlavnej nádoby
Obsah zásobníka nepomletej kávy
Tlak čerpadla
Príkon kávomlynčeka
Objem kanvice kávovaru
Príkon kávovaru
Objem zásobníka na vodu
Príkon espressa