LED žiarovky

S LED žiarovkami ETA šetríte peniaze a zároveň aj životné prostredie. Úspora energie vďaka nim siaha k neuveriteľným 90 %, a tak ročne ušetríte až desiatky eur a počiatočná investíca sa vám čoskoro vrátí späť. K životnému prostrediu sú LED žiarovky šetrné vďaka ekologicky prívetivým materiálom – na rozdiel od klasických žiaroviek neobsahujú nebezpečnú ortuť a olovo.

S originálnou retro LEDkou ETA si môžete dopriať svetlo slnečného dňa aj v noci. Ide o číru žiarovku s uhlom svietivosti 360°, ktorá vyžaruje tzv. teplé biele svetlo. ETA EKO LEDka vám potom umožní vybrať si medzi studenou a teplou bielou alebo zvoliť neutrálne svetlo. Tento typ žiaroviek je zároveň imúnny voči častému zapínaniu a vypínaniu a okamžite svietia plnou intenzitou. Svietivosť takých žiaroviek je niekoľkonásobne vyššia a pri priemernom používaní 5 - 6 hodín denne sa ich životnosť pohybuje okolo úctyhodných 15 rokov.

Pred nákupom stačí poznať typ závitu, poprípade päticu vášho lustra. Potom už nebude nič brániť tomu, aby LED žiarovka ETA s predĺženou zárukou zažiarila aj vo vašej domácnosti.

Svietivosť (ANSI)
Farebná teplota