Odšťavovače a lisy

Spravte si jasno v tom, čo skutočne pijete. S odšťavovačmi ETA nemusíte mať strach z pridaných konzervantov a farbív. O tom, čo do neho vložíte, rozhodujete totiž iba vy. Najkvalitnejší a absolútne prírodný džús pripravíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Žiadne obavy nemusíte mať z taktiež z toho, že by pri procese odšťavovania došlo k strate nejakých vitamínov. Tieto maximálne efektívne prístroje spoločnosti ETA zachovajú 100 % z nich a nestratia tiež nič z mimoriadnej chuti práve vyrobených džúsov. Vďaka použitiu EKO prívetivých materiálov je navyše všetko ekologicky aj hygienicky v poriadku.

Absolútnou novinkou je teraz odšťavovač ETA Fruto, ktorý bez problémov spracuje ovocie, ale aj tvrdú zeleninu. Disponuje dvoma rýchlostnými stupňami pre dokonalé odšťavenie. Vďaka zátke s technológiou DripStop, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu, nestratíte ani mililiter zo svojej šťavy. Poradí si aj s veľkými kusmi surovín a nerezové sitko neprepustí jedinú nečistotu. Jeho moderný design je umocnený matnou elegantnou nádobou na hotovú šťavu, s ktorou bude každý deň príjemnejší.

Starajte sa o svoje telo, ako najlepšie viete a doprajte mu každý deň kvalitnú dávku vitamínov s novými odšťavovačmi ETA.

Príkon odšťavovača
Počet rýchlostí
Objem
Kapacita nádoby na šťavu
Príkon lisu na citrusy