Mikrovlnné rúry

Potrebujete rýchlo ohriať svoje jedlo? Nie je nič jednoduchšie ako použiť mikrovlnnú trúbu ETA. Elegantné mikrovlnky s moderným designom ohrejú alebo rozmrazia akúkoľvek potravinu behom chvíľky. Biele alebo čierne prevedenie potom nájdu svoje miesto v každej domácnosti. Lakovaný interiér s otočným tanierom zaistí, aby vaše jedlo bolo ohriate rovnomerne vo vnútri aj zo všetkých strán. Vnútorné osvetlenie a priehľadné dvierka sú v týchto prípadoch samozrejmosťou.

Mikrovlnná trúba ETA Morelo je jedinečná svojím temným vzhľadom, ktorý doplňujú dva gombíky pre nastavenie času a zvolenie potrebnej funkcie. Výkon tejto mikrovlnky siaha k 700 W  a jej vnútorný objem činí 20 l. Nemusíte mať teda strach, že by sa vám do nej niečo nevošlo. Na druhú stranu klasická mikrovlnná trúba ETA dáva na výber z 8 programov, ktoré automaticky nastavia potrebný výkon a dobu varenia. Výkon možno upraviť tiež pre špecifické druhy potravín, ako sú ryby, cestoviny, mäso, zelenina atď.

Keďže ste si vybrali spoločnosť ETA za najdôveryhodnejšiu značku roku 2017, prinášame vám tiež bonus v podobe predĺženej päťročnej záruky na magnetron, ktorý tvorí základ každej mikrovlnky.