Mlynčeky na mäso

Dostali ste chuť na pravý domáci burger? Alebo vám snáď vždy chýbajú na zabíjačke jedny ruky? S mlynčekmi na mäso od ETY je zdĺhavému a náročnému mletiu mäsa koniec. Nech už potrebujete mäso na tlačenku, chystáte vynikajúce klobásky na údenie, alebo skrátka potrebujete namlieť akúkoľvek inú surovinu, naše praktické mlynčeky ušetria váš čas aj veľa síl. Vďaka kovovým prevodovým kolieskam a tvrdému nerezovému noži je ich životnosť až niekoľkonásobne vyššia.

Mlynček na mäso ETA Ambo II s výkonom 1 200 W je nevyhnutným pomocníkom nielen na zabíjačke, ale tiež doma. Melie mäso, zeleninu, plní údeniny, a to všetko za niekoľko desiatok sekúnd. Je to tak jednoduché. Keby si náhodou ani Ambo nemohol poradiť, má tiež funkciu Reverse (spätný chod) a na druhý krát to už určite zvládne. Jednoduché ovládanie a rýchle zostavenie ušetrí hromady vášho času a vy sa tak budete môcť venovať vašim záľubám. Navyše ho môžete takmer rozobrať na šrobky, a tak je jeho údržba mimoriadne ľahká.

Na nič nečakajte a pripravte si doma ľahko a rýchlo voňavú klobásku, alebo domáci špekáčik s jedinečnými mlynčekmi na mäso ETA.

Rýchlosť mletia
Príkon mlynčeku