Mobilné klimatizácie

Mobilná klimatizácia sa u vás doma rýchlo udomácni. Okrem možnosti ju ľubovoľne presúvať z miesta na miesto, ju tiež na rozdiel od tých vstavaných môžete v zime jednoducho uložiť napr. na povalu. Ich prevádzka sa navyše zaobíde úplne bez stavebných zásahov a nevzhľadnej, napevno umiestnenej jednotky pre vývod vzduchu.

Mobilná klimatizácia 3 v 1 ETA Freezy vám počas teplých mesiacov spríjemní čas strávený doma hneď trikrát. Funkcie ochladzovania vzduchu, zníženie relatívnej vlhkosti a klasického ventilátora môžete ľubovoľne kombinovať, či ich využívať zvlášť. Pokiaľ však nechcete nič riešiť, jednoducho sa spoľahnite na automatický režim, ktorý sám vyhodnocuje a určuje režim chladenia alebo ventilácie podľa aktuálnej izbovej teploty.

Ochladzovače vzduchu sa potom na rozdiel od klasických klimatizácií zaobídu úplne bez chémie. Fungujú totiž na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete vložiť chladiace boxy, prípadne kusy ľadu.

Vytvorte si s klimatizáciami a ochladzovačmi vzduchu ETA svoju vlastnú oázu, v ktorej si môžete užívať domácu pohodu aj počas sparných dní! 

 

Príkon
Hlučnosť
Objem nádrže (na vodu)