Naparovacie žehličky

S naparovacími žehličkami ETA získa inokedy nudné a ťažkopádne žehlenie na nevídanej ľahkosti. Vďaka zvýšenému príkonu, ktorý u niektorých modelov dosahuje až 3000 W, nemusíte strácať čas čakaním na zahriatie žehličky. Povrchová úprava Eloxium premium potom zaistí absolútnu nepriľnavosť žehliacej plochy a vynikajúci sklz po každej látke. Funkcie, ako je optimálne rozloženie teploty, jej jednoduchá regulácia a nastaviteľná intenzita pary, vám umožnia žehliť akúkoľvek tkaninu bez obáv z možného poškodenia.

Nad horou nevyžehlenej bielizne vám pomôže zvíťaziť odľahčená žehlička ETA Victory, ktorá sa pýši elegantným dizajnom a ergonomicky tvarovanou rukoväťou. K špičkám v kategórii naparovacích žehličiek sa potom radí extra výkonná žehlička ETA SuperSteam, ktorá je vhodná aj na vertikálne naparovanie látok. Technológia ANTI CALC, ktorou žehličky ETA disponujú, navyše zabraňuje tvorbe vodného kameňa – životnosť žehličiek je tak niekoľkonásobne vyššia.

Prvotriedne žehličky ETA s predĺženou zárukou vám uľahčia žehlenie a starosti s ich údržbou. Doprajte si nového pomocníka, ktorý vašim obľúbeným outfitom poskytne tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Príkon
Parný ráz
Konštantná para