Naparovacie žehličky

Žehlenie nebolo nikdy rýchlejšie a jednoduchšie s novými naparovacími žehličkami ETA. Vďaka zvýšenému príkonu, ktorý v niektorých prípadoch dosahuje až 2600 W, nebudete strácať čas čakaním na jej zahriatie. Technológia použitá pri výrobe žehliacej plochy – Eloxium premium, potom zaistí absolútnu nepriľnavosť a kĺzavosť po danom odeve. Optimálne rozloženie teploty, jej možná regulácia a nastaviteľná intenzita pary, umožňuje žehliť akúkoľvek tkaninu bez obáv z možného poškodenia.

Vašim nepostrádateľným pomocníkom pri žehlení sa stane žehlička ETA Victory. Elegantný design v kombinácii s ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre lepšiu manipuláciu dáva žehličke veľmi moderný vzhľad. Jednoduchú manipuláciu zároveň uľahčuje hmotnosť, ktorá činí iba 1,25 kg. Technológia ANTI CALC navyše zabraňuje tvorbe vodného kameňa, a tak je životnosť žehličky niekoľkonásobne vyššia.

Využite predĺženú záruku u prvotriednych žehličiek ETA a urýchlite si s nimi inokedy zdĺhavé žehlenie. Svojím drahým outfitom potom doprajte tú najlepšiu možnú starostlivosť.