Osobné váhy

Osobné digitálne váhy ETA vám pomôžu mať vaše kilá pod kontrolou. Vďaka precíznej kalibrácii sú absolútne presné, a navyše sú vždy navrhnuté tak, aby bolo ich použitie čo najpríjemnejšie. Ich vážiaca plocha z bezpečnostného skla je odolná voči nárazom a veľmi ľahká na údržbu. Zabudovaný inteligentný systém váhu automaticky spustí a po zvážení zase vypne. Vy tak nemusíte robiť nič iné,  ako sa na váhu postaviť a prečítať si na prehľadnom displeji výsledok. 

Pokiaľ chcete mať prehľad nielen nad vašou hmotnosťou, ale zaujíma vás aj množstvo svalov, tuku a vody vo vašom tele, siahnite po digitálnych váhach s telesnou analýzou. Ich pomyselnou kráľovnou je osobná váha Vital Trainer so smart aplikáciou, ktorá všetky dôležité informácie zaznamenáva a vyhodnocuje. Jej pamäť umožňuje uložiť až 10 používateľov, a tak ju môže používať celá rodina. Pokiaľ si naopak potrpíte na elegantnú jednoduchosť, siahnite po nežne vyzerajúcej osobnej váhe ETA Fenité.

Zaobstarajte si váhu, ktorá nezostane iba zatvorená v skrini. Osobné váhy ETA vám pravidelnú kontrolu hmotnosti uľahčia a spríjemnia.