Parné čističe

Zbavte svoju domácnosť baktérií s revolučnými parnými čističmi ETA. Technológia, ktorá na čistenie využíva paru, kladie dôraz na jednoduchosť používania a účinnú dezinfekciu. Para nedá baktériám šancu – odstráni ich z tvrdých povrchov a prenikne hlboko do textílií, ako je koberec alebo čalúnenie. Parné čističe sú tak ideálnou voľbou do domácností s malými deťmi, alergikmi alebo astmatikmi. K parnému čisteniu navyše nie sú potrebné žiadne chemické čistiace prostriedky, urobíte tak službu životnému prostrediu aj peňaženke.

Silnou stránkou parných čističov ETA je ich multifunkčnosť. Parný čistič ETA Aquabelo si pomocou nadstavcov trúfne aj na očistu horšie dostupných miest. Multifunkčný ETA Steam Master potom môžete využiť nielen ako parný čistič, ale tiež ako parný mop a tyčový vysávač. Nemá problém s akýmkoľvek druhom podlahy od kobercov po kachličky, navyše je k týmto povrchom úplne šetrný, a tak sa nemusíte obávať ich vyblednutia alebo poškodenia.

Pozvite do svojej domácnosti moderných pomocníkov v podobe parných čističov ETA a nechuť k upratovaniu a námaha s ním spojená sa razom vyparí.