Príďte za nami na 1. ročník veľtrhu Datart EXPO

Máte radi moderné technológie a chcete sa dozvedieť o novinkách na trhu spotrebnej elektroniky ako prví? Potom si nenechajte ujsť 1. ročník veľtrhu elektroniky Datart EXPO v Brne.

Predajno-zábavný veľtrh Datart EXPO s podtitulom Spúšťame budúcnosť otvorí svoje brány návštevníkom už 20. októbra 2018 v areáli brnenského výstaviska. Na ploche 10 000 m2 predstaví svoje novinky a najnovšie trendy 80 svetových výrobcov spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, IT a príslušenstva. Na veľtrhu nebude chýbať ani tradičný český výrobca spotrebičov ETA.

Svoje stánky tu budú mať známe značky ako Samsung, LG, Philips, Siemens, Bosch, JBL, DJI, HP, Electrolux, Sony, Eta, ale aj Nespresso, Krups či Kenwood. Návštevníci výstavy tak budú mať jedinečnú možnosť stretnúť sa s produktovými manažérmi jednotlivých značiek a nahliadnuť značkám tzv. pod pokrievku.

V rámci bohatého sprievodného programu sa môžu návštevníci tešiť na Majstrovstvá ČR v konzolových hrách alebo Datart EXPO Fortnite Cup. Chýbať nebudú ani novinky zo sveta virtuálnej reality - pre návštevníkov budú pripravené rôzne arkádové aktivity, extrémne preteky alebo jedinečný 360 ° Virtualizer. Milovníci moderných technológií sa môžu tešiť aj na humanoidného Pepper robota alebo fotokútik Freeze me. O zábavu v priebehu celého dňa sa postarajú hudobné skupiny Circus Brothers, Eddie Stoilow a akrobatickí tanečníci s Interactive Dance Show. Celým programom vás budú sprevádzať moderátori Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová.

Viac informácií o veľtrhu, programe a vstupenkách nájdete na stránkach Datart EXPO.

Tešíme sa na Vás!

Tím ETA