Ručné naparovačky odevov

Každej z vás sa určite stalo, že nestíhate do práce, konečne sa namaľujete, keď v tom zistíte, že vaša blúzka je skrčená. S naparovačmi odevov ETA akoby žiadny problém neexistoval. Za niekoľko desiatok sekúnd máte blúzku ako novú. Najrôznejšie čalúnenie a závesy všetkých typov materiálov vyhladené a bez drobných nečistôt za niekoľko málo okamihov. Jednoduchšie to už snáď ani nejde. Naše prístroje sú navyše vybavené funkciou ANTI CALC, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a udrží tak naparovač stále v skvelej forme.

Ručný naparovač odevov ETA Victoria je nevyhnutným pomocníkom vášho šatníku. Ideálny je napríklad pre údržbu zimného kabátu alebo saka, ktoré môžete čistiť iba tzv. Suchým čistením. Dve nastaviteľné intenzity tvorby páry potom zaistia, že o vaše oblečenie bude postarané s maximálnou šetrnosťou. Veľkosti celého prístroja musel byť prispôsobený tiež objem nádržky, ktorý činí 250 ml. To vystačí zhruba na 18 minút páry, preto nemusíte mať strach, že by vám uprostred naparovania došla voda. Príkon 1200 W potom naparovač okamžite naštartuje a vy môžete okamžite začať s "žehlením".

Neobmedzujte sa kvôli zle poskladanému alebo pokrčenému oblečeniu. S naparovačmi odevov ETA je tento problém do minúty vyriešený.

Príkon