Ručné naparovačky odevov

Pokrčená blúzka či sako dokáže poriadne znepríjemniť uponáhľané rána aj chvíle pred schôdzkou. S ručnými naparovačmi odevov ETA je však problém v priebehu pár okamžikov vyriešený. Vyhladenie a odstránenie drobných nečistôt doprajú aj najrôznejšiemu čalúneniu a závesom. Jednoduchšie už to snáď ani nejde. Ručné naparovače odevov sú navyše, rovnako ako naparovacie žehličky ETA, vybavené funkciou ANTI CALC, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. V skvelej forme tak budú nielen vaše textílie, ale aj títo malí pomocníci, ktorí im k reprezentatívnemu vzhľadu dopomáhajú.

Ručný naparovač odevov ETA Victoria sa stane nenahraditeľným pomocníkom v starostlivosti o obľúbené kúsky vo vašom šatníku. Ideálny je napríklad na údržbu zimného kabátu alebo saka, ktoré je možné čistiť iba tzv. suchým čistením. Dve rôzne intenzity tvorby pary zaistia starostlivosť s maximálnou šetrnosťou. Prístroj je navyše kompaktný a skvele padne do ruky. Plná nádržka vystačí na 18 minút produkcie pary, čo je dosť času, počas ktorého vyladíte k dokonalosti celý váš outfit a ešte zvládnete prežehliť závesy.

Ručný naparovač odevov ETA vám príde vhod tiež na cestách. Poradí si s pokrčeným oblečením, a navyše v kufri nezaberie veľa miesta.