Robotické vysávače

Upratovanie nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie. Robotické vysávače ETA disponujú v porovnaní s klasickými vreckovými a bezvreckovými vysávačmi radom moderných technológií a inteligentnch funkcií, vďaka ktorým si s upratovaním poradia ľahko a rýchlo. S funkciou odloženého štartu si môžete upratovanie naplánovať na čas, ktorý vám vyhovuje – vy pritom vôbec nemusíte byť doma. Intelligent navigation systém a magnetická či virtuálna stena potom vysávač navedú na optimálnu trasu a jasne určia, kde má a nemá upratovať. O bezproblémový pohyb v priestore sa postarajú senzory proti pádu zo schodov alebo účinný anti-collision systém, ktorý zabráni zrážke s prekážkami.

Nechajte upratovanie napríklad na robotický vysávač ETA Falco s funkciou mopovania, ktorý patrí ku skutočným vytrvalcom. V prevádzke vydrží až 120 minút, v priebehu ktorých si hravo poradí s upratovaním tvrdých podláh a kobercov s výškou vlasu až 10 mm. Nechýba mu ani kvalitný HEPA filter a 4 režimy upratovania, takže zachytí aj tie najmenšie nečistoty a spoľahlivo sa postará o dokonale čistú podlahu.

Milovníkov chytrých technológií potom nadchne náš najvyspelejší model ETA Raggio s laserovou navigáciou a smart aplikáciou. Ovládať ho môžete napr. z kancelárie a po príchode domov si už s upratovaním nerobiť žiadne starosti.

Nestrácajte čas a energiu vlastnoručným vysávaním a umývaním, robotické vysávače ETA odvedú prácu za vás.