Stolové mixéry a sekáčiky

Stolové mixéry ETA sa radia k obľúbeným kuchynským pomocníkom, ktoré vás ušetria námahy pri príprave tradičných pokrmov aj zdravej stravy. Stolový mixér ETA Vital Blend vám uľahčí mixovanie, miešanie, sekanie a drvenie. Nádoba na mixovanie s obsahom 2,5 l zaručene vystačí pre celú rodinu a niekoľko rýchlostných stupňov zaistí, že si každý urobí smoothie, koktail či polievku presne podľa svojich predstáv. Vďaka vysokej rýchlosti otáčok, ktorá dosahuje až 28 000 za minútu, bude váš obľúbený pokrm pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd. Výsledkom je navyše dokonale jemná konzistencia bez nechcených šupiek alebo jadierok.

Pokiaľ hľadáte o niečo kompaktnejšieho parťáka pre zdravý životný štyl, neprehliadnite stolový nutri mixér ETA Blendic Premium s unikátnym šesťramenným nožom BlendeX pre dokonale jemné smoothie. Okrem zdravých nápojov však zvláda tiež drvenie ľadu, a tak vás odmena v podobe ľadovej triešte alebo ľadovej kávy neminie.  

Pozvite si do svojej kuchyne mixéry ETA, s ktorými bude mať vaša snaha o zdravý životný štýl rázom oveľa hladší priebeh.