Stolové mixéry a sekáčiky

Stolové mixéry ETA sa radia k obľúbeným kuchynským pomocníkom, ktoré vás ušetria námahy pri príprave tradičných pokrmov aj zdravej stravy. Stolový mixér ETA Vital Blend vám uľahčí mixovanie, miešanie, sekanie a drvenie. Nádoba na mixovanie s obsahom 2,5 l zaručene vystačí pre celú rodinu a niekoľko rýchlostných stupňov zaistí, že si každý urobí smoothie, koktail či polievku presne podľa svojich predstáv. Vďaka vysokej rýchlosti otáčok, ktorá dosahuje až 28 000 za minútu, bude váš obľúbený pokrm pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd. Výsledkom je navyše dokonale jemná konzistencia bez nechcených šupiek alebo jadierok.

Svoje ešte lepšie Ja potom mixér Vital Blend nachádza v revolučnej novinke, ktorá disponuje unikátnou funkciou mixovania vo vákuu. Potraviny a nápoje pripravené vo výkonnom mixéri ETA Vital Blend Vaco dosahujú vďaka mixovaniu bez prístupu vzduchu ešte lepšiu konzistenciu pri zachovaní sviežich farieb a výživových hodnôt. 

Pozvite si do svojej kuchyne mixéry ETA, s ktorými bude mať vaša snaha o zdravý životný štýl rázom oveľa hladší priebeh.