Stolové mixéry a sekáčiky

Už 75 rokov vám spoločnosť ETA svojimi produktami uľahčuje prácu. V rámci starostlivosti o zákazníkov a predovšetkým o ich zdravie, naši pracovníci z Hlinska vynašli najnovšieho špecialistu na smoothie a RAW stravu. Stolný mixér ETA Vital Blend sa stane vašim nevyhnutným nástrojom pre mixovanie, miešanie, sekanie či drvenie. Nádoba na mixovanie o obsahu 2,5 l zaručene vystačí pre celú rodinu a niekoľko druhov rýchlostí zaistí, že si každý spraví smoothie presne podľa svojich predstáv. Vďaka extrémnemu množstvu otáčok, ktoré v maxime činia až 28 000 tisíc/minútu, je váš obľúbený pokrm pripravený behom niekoľkých sekúnd a nemusíte sa báť, že by snáď niekde zanechal šupku alebo jadierko. Stolný mixér ETA Vital Blend zaručene spracuje všetko.

Súčasťou balenia je tiež kniha plná receptov, ktoré s mixérmi ETA pripravíte ľahko a rýchlo sa niekoľko desiatok sekúnd. Súčasťou balenia je tiež praktické vtláčadlo, s pomocou ktorého pritlačíte potraviny na nôž a tým pádom dôjde k dokonale rovnomernému rozmixovaniu.

Pre aktívnych športovcov je ideálnou voľbou športový mixér ETA ActivMix. Proteínové nápoje, smoothie, mliečne kokteily - to všetko a ešte viac si teraz vyrobíte doma v minimálnom čase. Dve veľké fľaše s objemom 0,6 l vyrobené z maximálne odolného tritanu, ktorý je ekologicky nezávadný, sú pre športovcov ako stvorené. 

Začnite žiť zdravo s mixérmi ETA a naštartujte svoj deň výživnými raňajkami bohatými na vitamíny.