Sušiče na vlasy

Milujete pocit čerstvo umytých vlasov a radi by ste urýchlili ich sušenie? S výkonnými sušičmi vlasov ETA to  nie je žiadny problém. Vďaka možnosti nastaviť si rýchlosť a teplotu vzduchu budú vyhovovať všetkým typom vlasov a ich silný výkon nesklame ani majiteľky či majiteľov hustých a dlhých hrív. Báť sa nemusíte ani presušenia vlasov a ich poškodenia – fény ETA sú totiž vybavené funkciou ionizácie, ktorá sa o vaše vlasy počas sušenia stará.

Pokiaľ sa chystáte na cesty, nezaobídete sa bez parťáka v podobe cestovného fénu ETA v rôznych farebných kombináciách. Dve rýchlosti a rovnaký počet teplotných stupňov z neho robia veľmi praktického spolucestujúceho. S prepínačom napätia sa navyše nemusíte báť, že by bol v cudzine nepoužiteľný. Vďaka ergonomicky tvarovanému sklápaciemu držadlu a praktickému pútku na zavesenie si svoje miesto nájde v každej v kúpeľni aj v kufri.

Pre rýchlejšie, efektívnejšie a šetrnejšie sušenie siahnite po sušičoch ETA, a doprajte tak svojim vlasom nadštandardnú starostlivosť.