Titánový riad

Revolúciu vo výrobe riadu predstavujú nové hrnce ETA, ktoré sú vyrobené z titánu. Ten je jedným z najodolnejších a zdravotne nezávadných materiálov vôbec. Najväčším benefitom tohoto kovu je zdravé, rýchle a lacné varenie. Vďaka vysoko nepriľnavému povrchu je v ňom možné variť bez akýchkoľvek tukov a vďaka extrémnej tepelnej vodivosti ušetríte svoj čas. Celkom výnimočná je tiež ich multifunkčnosť. Použiť ich môžete na varenie a smaženie na sporáku, ale aj na pečenie v trúbe.

Masívny hrniec s pokrievkou ETA Titanium má v priemere 28 cm a je vhodný pre všetky typy varných dosiek. S objemom 6,3 l nemusíte mať strach, že by snáď k obedu niečo pochybelo. Poctivý hrniec z českej dielne ETA je, vďaka svojmu nepriľnavému povrchu, veľmi ľahko umývateľný a pre svoj unikátny a moderný design sa hodí práve aj do vašej kuchyne. Je možné ho použiť na všetky dostupné zdroje tepla a nemusíte mať strach z jeho poškodenia.

Aj napriek tejto skutočnosti však všetky hrnce disponujú zárukou na rovnosť dna na obdobie 10 rokov. Veríte nám už 75 rokov a my vás nesklameme.