Tyčové a ručné vysávače

Ručné vysávače už dávno nie sú slabším ekvivalentom lopatky a zmetáka. Obľúbený ručný vysávač ETA Carsha zvládne vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a silnému akumulátoru bez problémov vysať automobil, sedačku alebo menší koberec. Je vždy po ruke a na jedno nabitie je pripravený vysávať až 20 minút – proste ideálny pre rýchle upratovanie menších plôch.

Tyčové vysávače 2 v 1 sú praktickými pomocníkmi v každej domácnosti. Určite poznáte chvíle, kedy je zbytočné a vlastne aj dosť otravné vyťahovať a skladať veľký vysávač. Tyčový vysávač je vždy pripravený na okamžité upratovanie a svoje využitie nájde predovšetkým v kuchyni alebo napr. aj v detskej izbe. Vložením do dokovacej stanice potom jednoducho vyriešite jeho uloženie a nabíjanie. Medzi najľahších a najtichších z nich patrí výkonný aku vysávač ETA Supersonic. Najvyspelejšiu generáciu s extrémne výkonným, digitálne riadeným motorom potom hrdo reprezentuje okúzľujúci ETA Magic X-treme.

Majstrovským dielom sú tyčové vysávače s mopom, ktoré v jednom kroku vysávajú, umývajú a sušia, ako to dokáže napr. model ETA Aquamaster. Medzi skutočnými majstrami rýchleho a efektívneho upratovania potom vyniká tyčový vysávač ETA Moneto AquaPlus, s ktorým získate hneď troch šikovných pomocníkov na upratovanie v jednom.