Tyčové a ručné vysávače

Na menšie upratovanie je vyberanie veľkého vysávača niekedy zbytočné. V tú chvíľu sa hodí vybrať praktický tyčový vysávač 2 v 1, ktorý je vždy pripravený na okamžité upratovanie. V okamihu tak vyriešite neporiadok po rodinnom obede, či rýchlo poupratujete detskú izbu. 

Vyberte si napríklad z farebnej rodinky výkonných vysávačov ETA Moneto a nechajte sa vtiahnuť do sveta jednoduchého upratovania. Jedným kliknutím navyše premeníte tyčový vysávač na ručnú jednotku, ktorou rýchlo vysajete všetky nechcené omrvinky.

Medzi najľahší a najtichší patrí výkonný aku vysávač ETA Supersonic Wash H2O, ktorý podlahu navyše aj efektívne umyje. Ak neholdujete kobercom, siahnite po tyčovom vysávači ETA Fortis. Ten v jednom kroku dokáže podlahu povysávať, umyť aj vysušiť. Nechýba mu ani UV svetlo pre účinnú dezinfekciu a váš domov tak dostane dokonalú starostlivosť. 

Na rýchle upratovanie menších plôch budete mať vždy po ruke kompaktný ručný vysávač. Zabudnite na zmeták a lopatku a vyskúšajte obľúbený ručný vysávač ETA Verto Li-ion so špeciálnym systémom cyklónového vysávania a účinným HEPA filtrom. Hravo si poradí s upratovaním auta, sedačkou či rozsypanou kávou pri rannom zhone. Tento malý pomocník bude vždy po ruke!