Ventilátory

V horúcich letných dňoch túžime po troche chladného vánku, počas zimných mrazov sme zase vďační za každý zdroj tepla navyše. Pre obdobie letných horúčav sú najlepšou voľbou ventilátory ETA, ktoré vám spríjemnia pobyt doma aj v kancelárii bez toho, aby interiér akokoľvek zhyzdili. Výkonný stolový ventilátor ETA Ringo je síce malý, ale prekvapivo výkonný. Aj napriek nízkemu príkonu 25 W s minimálnou spotrebou energie zabezpečí dostatočnú cirkuláciu vzduchu, a navyše ho pri práci či odpočinku takmer nebudete počuť.

Pokiaľ však naopak potrebujete teplotu v miestnosti zvýšiť, nie je nič jednoduchšie ako zapnúť teplovzdušný ventilátor ETA Vietro. Tento prenosný pomocník vyniká svojou univerzálnosťou – vzduch dokáže nielen ohriať, ale aj ochladiť. Vo vašej domácnosti, chate či kancelárii tak nájde celoročné využitie. Jeho maximálnu účinnosť zaisťuje vysoký príkon, vďaka ktorému sa vzduch v miestnosti zahreje či ochladí na požadovanú teplotu už za niekoľko málo minút.

Počasiu síce nerozkážete, teplotu v miestnosti však môžete s ventilátormi a ohrievačmi ETA regulovať pomocou jedného tlačidla.