Vreckové vysávače

Hľadáte kvalitu, ktorá vydrží roky? Potom sú sáčkové vysávače ETA tou správnou voľbou. Ich hlavnou prednosťou je predovšetkým silný sací výkon a s tým spojená efektivita, a vďaka množstvu nadstavcov aj schopnosť prispôsobiť sa mnohým druhom povrchov od kachličiek až po koberce.

Medzi najvýkonnejšie prístroje v tejto triede patria vysávač ETA Avanto s päťročnou zárukou na motor. Jeho sila tkvie práve v silnom motore s príkonom 700 W, napriek tomu je úsporný a kompaktný svojimi rozmermi. Spoľahnúť sa môžete aj na vysávač ETA Adagio s extrémne účinnou filtráciou, ktorý sa nezľakne kobercov ani tvrdých podláh.

Vybrať si môžete nielen z pestrej škály vysávačov, široká je aj ponuka k nim potrebných vreciek. Variant originál sa pýši dlhou výdržou, antibakteriálne vrecká do vysávača sú zase ideálne v prípade, ak upratujete po svojich zvieracích maznáčikoch. 

Nečakajte, až z vás starý vysávač vysaje posledné zvyšky trpezlivosti. Radšej vsaďte na vysávače ETA, ktorých koncepcia vychádza z mnoho ročných skúseností, a napriek tomu držia krok s najnovšími trendmi.