Zastrihovače vlasov

S multifunkčnými zastrihávačmi vlasov a fúzov ETA už nemusíte navštevovať profesionálne kaderníctva a barber shopy. Zostrih si upravíte za niekoľko málo minút v pohodlí vášho domova. Ušetríte ako peniaze za kadernícke služby, tak aj veľa času, ktorý by ste v salóne strávili. Vďaka vymeniteľným nadstavcom ľahko upravíte účes aj fúzy do požadovaného tvaru bez toho, aby vás pritom niečo stresovalo – niektoré strojčeky ETA vydržia v plnej prevádzke až 90 minút, a tak sa s úpravou zovňajšku nemusíte ponáhľať.

Vždy po ruke vám bude napr. zastrihávač ETA Eliot, v ktorom sa spája profesionálna kvalita a vysoký výkon. Na prevádzku je pripravený už po 2 hodinách nabíjania. Následne sa môžete pustiť do úprav vlasov či fúzov pomocou jedného zo 7 hrebeňových nadstavcov, ktoré ponúkajú dĺžku strihu od 0,8 mm až po 30 mm. Multifunkčný zastrihávač ETA Ryan vám potom ponúkne extra dlhú výdrž a tiež extra funkcie navyše – napríklad zastrihávanie chĺpkov v nose či ušiach.

Zostaňte štýloví a zároveň sami sebou – so zastrihávačmi vlasov a fúzov ETA môžete vyzerať stále upravene, a to vždy presne tak, ako sa vám páči.