Zastrihovače vlasov

S multifunkčnými zastrihávačmi vlasov a fúzov ETA nemusíte navštevovať profesionálne kaderníctvo a barber shopy. Svoj strih upravíte za niekoľko málo minút v pohodlí vášho domova. Ušetríte prostriedky na kadernícke služby, ale tiež veľa času, ktorého u nich strávite. Medzi vymeniteľnými nadstavcami si každý vyberie ten svoj a váš účes aj brada zostanú stále štýlové. V plnej prevádzke vydržia niektoré naše strojčeky až 90 minút, a tak si s úpravou vášho výzoru môžete dať na čas.

Príkladom je zastrihávač ETA Bruno 5v1, ktorý je zárukou profesionálnej kvality a vysokého výkonu. Minimalizovali sme tiež dobu pre jeho nabíjanie, a tak sa do holenia či strihania môžete pustiť už dve hodiny po jeho úplnom vybití. Veľmi kvalitná 3,7 voltová batéria Li-ion, ktorá sa dobíja cez sieťový adaptér, vydrží v prevádzke až nekonečných 90 minút. Zastrihávač ETA ROSS ponúka možnosť strihania až na desať rôznych dĺžok. Mimo iné disponuje funkciou prestrihávania, ktorá z vás spraví profesionálneho kaderníka. Kompletné balenie obsahuje napríklad olej pre mazanie čepelí, čistiaci kartáčik na údržbu strojčeku, alebo hrebeň.

Nemíňajte zbytočne veľa peňazí a staňte sa profesionálom. So zastrihávačmi vlasov a fúzov ETA bude váš vzhľad vždy štýlový.