Zváračky fólií

Správne skladovanie potravín je základným predpokladom ich dlhotrvajúcej čerstvosti. Praktické zváračky fólií a vákuovačky ETA sú plne automatické, takže sa o precízne zabalenie potravín spoľahlivo postarajú za vás. Zaistia fóliu, odsajú vzduch, zatavia spoj a je hotovo. V kvalitných vreckách, ktoré sú súčasťou balenia, môžete jedlo zamraziť či ohrievať a po umytí ich opakovane použiť. Hodia sa tiež na ochranu najrôznejších dokumentov či šperkov pred vlhkosťou a ďalšími škodlivými vplyvmi.

S vákuovačkami ETA budú vaše jedlá nielen dlhšie čerstvé, ale aj plné chuti. Automatickú vákuovačku ETA Freshie II môžete okrem vákuovania poveriť aj samostatným zváraním. Vákuovačka ETA Atmos ponúka napr. aj funkciu marinovania, vďaka ktorej sa jeho priebeh značne urýchľuje. Vákuovačka opakovane vytvára podtlak a uvoľňuje ho, čím sa otvárajú póry surovín, a dochádza tak k lepšiemu prepojeniu marinády s potravinou.

Vyhnite sa mdlým chutiam a zbytočnému vyhadzovaniu jedla – radšej predĺžte ich čerstvosť s vákuovačkami a zváračkami fólií ETA.