Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu ETA vás zbavia nepríjemného suchého vzduchu, ktorý trápi nielen alergikov. Vďaka špičkovej ultrazvukovej technológii vzduch efektívne zvlhčia, a tým uľahčia dýchanie všetkým členom rodiny. Najnovšie modely sa navyše pýšia výdržou až 30 hodín, čo z nich robí špičku na trhu.

Medzi osvedčené stálice patria napríklad modely Airis alebo Airco, ktorý má predĺženú záruku až o 3 roky. Na LCD displeji doplnenom o dotykové ovládanie ľahko nastavíte intenzitu vypúšťania pary a časovač, ktorý sa postará o vypnutie zvlhčovača v stanovenom čase. Ultrazvuková technológia je navyše nielen efektívna, ale aj tichá. Prevádzka zvlhčovača vzduchu ETA tak nebude nijak narušovať vašu domácu pohodu. Naopak – pozdvihne ju na vyššiu úroveň. K tomu prispejú aj zabudované nádobky na aromatické oleje, ktoré vašu domácnosť príjemne rozvoňajú. Vďaka modernému dizajnovému prevedeniu navyše zvlhčovače uspokoja aj vaše estetické cítenie.

Zabudnite na problémy spôsobené suchým vzduchom a urobte zo svojho domova či kancelárie miesto, kde je radosť sa zhlboka nadýchnuť!

Príkon
Odporúčaná veľkosť miestnosti
Objem nádrže (na vodu)