Žiarivá pleť a krásne vlasy z domáceho salónu

Žiarivá pleť a krásne vlasy z domáceho salónu

Do kozmetických salónov a kaderníctva chodíme na hĺbkové čistenie a omladzovanie pleti, na depiláciu alebo na vlasové kúry a nádherné účesy. S kolekciou ETA Fenité toto všetko zvládnete hravo doma. Všetka sila a najmodernejšie technológie sú navyše v ETA Fenité uložené v dizajnových telách spotrebičov, ktoré je radosť mať v kúpeľni. 

Hebké a nadýchané vlasy s profesionálnymi sušičmi vlasov a kulmami

RRána v kúpeľni občas bývajú trocha hektické. Ako vyhrať tieto malé ranné závody s časom a vyzerať skvele? Presne pre tieto situácie tu je ETA Fenité. V starostlivosti o vlasy sme sa v nej zamerali na výrobky s dokonale jednoduchým dizajnom vystihujúcim krehkú ženskú krásu, ktorá v sebe skrýva poriadnu silu. 

Práve preto majú sušiče vlasov, kulmy, kefy alebo žehličky na vlasy čistý a jemný dizajn nabitý najmodernejšími technológiami pre zdravé a krásne vlasy. Sušiče, kulmy a kefy vlasy ionizujú, aby sa zbytočne nekrepatili a neelektrizovali, teplota sušenia vlasov je nastavená tak, aby vlasy zbytočne nepoškodzovala. Vďaka tomu budete mať krásny účes za pár desiatok sekúnd.  

 „U žehličky na vlasy ETA Fenité sme prišli s technológiou postupného uvoľňovania keratínu a arganového oleja, ktoré vlasy chránia pred vysokými teplotami a poškodením,“ manažérka kategórie starostlivosti o vlasy z ETA. „Pretože vieme, že zvlášť u žien s vlnitými až kučeravými vlasmi efekt žehlenia vydrží kratšiu dobu, pridali sme tiež funkciu parného žehlenia, ktorá žiarivé a rovné vlasy udrží po dlhšiu dobu.“ 

Okrem sušičov a žehličiek nájdete v ETA Fenité tiež teplovzdušné kefy alebo rotačné kulmy, ktoré z vašich vlasov urobia žiarivú hrivu za pár minút. Všetky samozrejme navrhnuté tak, aby vlasy nielen upravili, ale sa o nich tiež starali pomocou ionizácie alebo správnej teploty vzduchu. 

Hĺbkové čistenie pleti pohodlne doma

ETA Fenité sa zameriava tiež na hĺbkové a šetrné čistenie pleti, pre ktoré ste až doteraz museli do kozmetických salónov. Tou najväčšou novinkou je ultrazvuková špachtľa ETA Fenité, ktorá pleť čistí do hĺbky a pomáha tiež lepšie aplikovať krémy alebo hydratáciu. 

Ultrazvuková špachtľa je skvelá vec na domácu starostlivosť. Nenahraditeľná je hlavne pre tých, ktorí majú pórovitú mastnejšiu pokožku, ktorú je potrebné častejšie čistiť,“ hovorí Pavel Kortan, vizážista českých celebrít. „Bez nadsádzky je to krásny profesionálny nástroj. Má dve planžety, z nich jedna sa hodí na väčšie plochy tváre a druhá na koreň nosa, okolie nosových dierok a na iné, menej prístupné miesta.“

Špachtľa čistí pomocou ultrazvuku pleť do hĺbky, vyťahuje z pórov mastnotu a čierne bodky bez toho, aby ste ich museli vytláčať. Každá kompresia totiž pleti skôr škodí, než aby jej pomohla.  

Kto hľadá o niečo jednoduchšie riešenie, mal by určite vyskúšať sonické kefky na pleť ETA Fenité. Tito malí pomocníci sa skvele hodia nielen na doma, ale aj na cesty. Pri pravidelnom používaní bude pleť jasnejšia, pružnejšia, zjednotená a vyhnete sa trápeniu so zanesenými pórmi alebo čiernymi bodkami. 

Epilácia pulzným svetlom, ktorá vydrží dlho

Leto je pre nás symbolom kúpania a dovoleniek. Pre väčšinu žien ale tiež symbolom neustáleho holenia nôh alebo podpazušia. Možno už tento rok konečne dozrel čas zveriť odstraňovanie chĺpkov IPL Epilátoru Fenité. Postará sa o to, aby bola pokožka dlhšie hladká a bez chĺpkov, a navyše zabraňuje zarastaniu chĺpkov, s čím sa mnohí z nás stretávajú. 

Jeho používanie je pritom diskrétne, bezpečné a jednoduché. „Svetelná terapia v salónoch rozhodne nie je lacná záležitosť, a nie každému je príjemné nechať si epilovať intímne miesta,“ upozorňuje Pavel Kortan. „Hlavnú výhodu IPL Epilátora vidím v tom, že vďaka pulznému svetlu chĺpky nezarastajú. Nebolí to a ako bonus pomáha svetelná terapia omladzovať pleť špeciálnou hlavicou, ktorá je súčasťou balenia. Vďaka svetlu sa v pokožke množí kolagén, ktorý dvíha kontúry a zlepšuje kvalitu kože.“ 

Spočiatku je nevyhnutné epiláciu pulzným svetlom niekoľkokrát zopakovať, časom ale bude bohato stačiť ošetriť pokožku raz za 4-8 týždňov. Užijete si tak konečne leto bez starostí s hladkými lýtkami.   

Žiarivo biele zuby pomocou sonických kefiek a ústnych spŕch

Pre zdravé sebavedomie a prirodzenú krásu sú príjemné tiež zdravé a žiarivé zuby. Vďaka sonickým a elektrickým kefkám a dentálnym centrám sa o nich môžete špičkovo starať aj doma v kúpeľni. 

Zatiaľ čo bežné kefky zuby iba mechanicky čistia, sonické kefky dokážu vyvinúť rýchlosť 31 000 pohybov za minútu, takže šetrne odstraňujú povlak a nečistoty aj z mikroskopických plôšok zubu. Okrem toho technológiou microBUBBLES precízne vyčistia aj medzizubné priestory.   

Ich skvelým doplnkom sú ústne sprchy, ktoré medzizubné priestory čistia vodným lúčom. Zatiaľ čo medzizubnými kefkami alebo niťami si môžete poškodiť citlivé ďasná, ústna sprcha vyčistí aj málo dostupné miesta šetrne a starostlivo. A ocenia ju tiež deti so strojčekom, ktoré sa inak trápia so zubnými a medzizubnými kefkami. 

ETA tip: V ETA sme pre vás pripravili výkonné Orálne centrum, ktoré obsahuje kefku s tromi hlavicami, nadstavec na čistenie jazyka, ústnu sprchu a ortodontickú trysku na čistenie fixných strojčekov.