Dvojplášťová kanvica – vychytávka, ktorú musíte mať v kuchyni aj vy!

Dvojplášťová kanvica – vychytávka, ktorú musíte mať v kuchyni aj vy!

Máte doma rýchlovarnú kanvicu? A mohli by sme ju vidieť? Zaujímalo by nás totiž, či je bezpečná a štýlová ako náš model ETA Emma. Poďte sa zoznámiť s rýchlovarkou, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Dva plášte pre dvojnásobné bezpečie

Moderné kuchynské spotrebiče sa stále vyvíjajú a jedným z našich najobľúbenejších prírastkov je dvojplášťová rýchlovarná kanvica ETA Emma 5595 90000. A čo ju odlišuje od bežných kanvíc? Výnimočným prvkom je práve dvojitá stena, ktorá zaisťuje efektívne udržanie teploty vo vnútri kanvice bez toho, aby sa vonkajšia stena prehrievala. To znamená, že aj keď je kanvica naplnená vriacou vodou, na dotyk zostáva chladná a vy ju môžete stále bezpečne uchopiť.

Nahradí aj termosku

Ďalší benefit tejto dvojplášťovej konštrukcie predstavuje udržanie teploty vody na dlhšiu dobu. Môžete si tak aj po chvíli vychutnať čaj alebo kávu bez toho, aby ste museli vodu znova zohrievať. To šetrí nielen váš čas, ale tiež energiu.

Prémiový dizajn, ktorý sa hodí do každej kuchyne

Väčšina rýchlovarných kanvíc má svoje miesto trvalo na kuchynskej linke. Preto sme pri navrhovaní tohto modelu mysleli ako na praktickosť, tak na štýlový dizajn. Vďaka tomu si môžete dvojplášťovú kanvicu hrdo postaviť na viditeľné miesto v kuchyni, kde sa stane nielen praktickým spotrebičom, ale tiež elegantným doplnkom. Navyše je k dispozícii aj v bielo farebnej variente, takže si môžete vybrať tú, ktorá sa najlepšie zladí s vaším interiérom.

Tak si ich prezrite a zaobstarajte si bezpečnú, praktickú a štýlovú rýchlovarnú kanvicu ETA Emma!