Trendy v upratovaní, ktoré vám zjednodušia život!

Trendy v upratovaní, ktoré vám zjednodušia život!

roku 2024 už predsa dôkladné upratovanie domácnosti nemusí byť drina, ktorá vám zaberie celý deň. Tento rok so sebou priniesol mnoho zaujímavých trendov a inovácií v oblasti jednoduchého upratovania, tak sa na ne poďme spoločne pozrieť! Inšpirujte sa našimi tipmi a majte nielen štýlovú a čistú domácnosť, ale tiež veľa času navyše!

Uľahčenie práce je tento rok in!

Rovnako ako v predošlých rokoch, aj tento rok sa môžete tešiť na rad upratovacích noviniek. Áno, hádate správne – reč je o vysávačoch ETA, ktoré sa vďaka svojim špeciálnym funkciám, vlastnostiam a technológiám stanú neoceniteľnými spotrebičmi v domácnosti. Niektoré modely prácu značne uľahčia a skrátia dobu upratovania napríklad aj na polovicu, o iné sa zas vôbec nebudete musieť starať a upracú za vás. Jedno majú ale tohtoročné trendy spoločné – ich cieľom je maximálne uľahčiť prácu a dopriať vám počas tejto, nie veľmi často obľúbenej, činnosti naozajstný komfort!

Upratovanie úplne bez práce

Poznáte to tiež? Existujú dni, ktoré sú nabité tak, že človek na upratovanie ani len nepomyslí. Keď sa potom takých dní stretne viac za sebou, odnesie si to domácnosť, pretože samo sa to skrátka nespraví. A čo keby sme vám povedali, že spraví? Robotické vysávače sa postarajú nielen o vaše podlahy, ale tiež o seba.

Veľmi váženým členom vašej domácnosti sa stane napríklad robotický vysávač ETA Master 2 PRO.

Nielenže podlahu vysaje, ale tiež vytrie a pomocou UV lampy ju vydezinfikuje. Navyše vie prispôsobiť výkon daným povrchom, takže si hravo poradí aj s kobercami, a vďaka laserovaj navigácii sa u vás doma zaručene nestratí. Akonáhle je s prácou hotový, automaticky sa vráti do dokovacej stanice, kde vysype všetky nečistoty, dobije energiu a sám sa pripraví na ďalšiu upratovaciu výzvu. Vy tak nemusíte na starostlivosť o podlahy alebo vysávač myslieť aj niekoľko týždňov, a napriek tomu bude u vás doma stále perfektne čisto!

Rovnako tak oceníte robotický vysávač ETA Aquilo PRO, ktorý sa po práci automaticky vyčistí a zároveň vysuší mop, aby bol pripravený na ďalšiu jazdu. Perfektnú prácu za vás ale odvedie aj ETA Aurum PRO.

Bezkáblová sloboda s poriadnym výkonom

Bezkáblové a kompaktné prevedenie umožňuje ľahké manévrovanie okolo nábytku, takže sa so svojim tyčovým vysávačom bez problémov dostanete aj na ťažšie dostupné miesta. Prekvapí samozrejme aj nadštandardným sacím výkonom a dlhou výdržou batérie. Upratovanie sa tak stáva pohodlnejšie a efektívnejšie než kedykoľvek predtým.

Ak si teda aj vy chcete užívať pohodlné upratovanie bez zbytočnej driny, odporúčame sa pozrieť na špičkový ETA Sonar Aqua Plus, ktorý vysaje aj vytrie jedným ťahom. Navyše má flexibilný kĺb, vďaka ktorému sa dostane takmer kamkoľvek.

Vyberte ten pravý vysávač

Myslite na to, že vysávač je súčasťou interiéru, ktorý môže okrem dobrej služby zapôsobiť aj na estetický dojem. Tak prečo ho nezladiť so zvyškom domácnosti v trendy farbách? Tento rok letí farba Cracked Pepper, v tomto farebnom prevedení sú napríklad vyššie spomenuté robotické vysávače Aurum a Aquilo. Pestrejšie odtiene Blue Nova potom môžete nájsť napríklad na modeloch Sonar. Najdôležitejšie ale je, aby vysávač vyhovoval vašim potrebám, preto vždy vezmite do úvahy veľkosť priestoru, typ podláh či jeho inteligentné funkcie.

Tak sa pustite do výberu a šetrite svoju energiu aj čas vďaka šikovnému vysávaču, ktorý uprace za vás. Uvidíte, že akékoľvek upratovanie bude potom hračka!