Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Aj keď robí ETA svojim sortimentom radosť predovšetkým ženám, s rozrastajúcou sa ponukou má čím ďalej viac čo ponúknuť tiež mužom. Uspokojí ich potrebu si hrať, dobre vyzerať a dobre sa najesť. Inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi a zaobstarajte svojim mužom, ocinom, dedkom, bratom či kamarátom vianočné darčeky značky ETA, ktoré im rozžiaria oči nadšením.  

Dovoľte im zase sa hrať  

V každom mužovi stále drieme malý chlapec, ktorého fascinuje svet hier a dobrodružstiev. Pod záštitou chytrých spotrebičov tak často dokáže nájsť záľubu dokonca aj v nie na prvý pohľad nezáživných činnostiach, ako sú domáce práce. Najmodernejšie vymoženosti, medzi ktoré patrí napr. robotický vysávač ETA Master s inteligentnou aplikáciou do telefónu, zaistí, že sa s vami budú muži doslova predháňať v tom, kto sa pravidelného upratovania podlahy ujme.

Láska prechádza žalúdkom

Jedným z predpokladov mužovej spokojnosti je bez pochyby plná chladnička. Zaobstarajte mu preto takú, ktorú bude radosť otvárať, a to nielen kvôli jej obsahu. Dôležitý je veľkorysý objem, úsporná prevádzka, technológia NO FROST proti namŕzaniu a ďalšie podstatné detaily, akými sú napr. police na fľaše. Pokiaľ je váš muž tiež milovníkom vína, zvážte rovno aj kúpu vinotéky, aby mu fľaše v chladničke nezaberali príliš veľa miesta. Víno tak bude vždy vychladené na optimálnu teplotu, čo mužom značne uľahčí prípravu spoločného romantického večera. 

Aj keď býva rutinné varenie pre nasýtenie hladných krkov skôr doménou žien, muži sa radi ujímajú špeciálnych príležitostí, ako je napríklad grilovanie. Pod stromčekom im preto urobí radosť tiež kvalitný gril, ktorý potom v kruhu rodiny či priateľov nechá vyniknúť ich kuchárskemu umeniu.

Potešte milovníkov kávy

Začína váš muž každý deň silnou kávou a na jej kvalitu aj správny spôsob prípravy si skutočne potrpí? Potom máme tip aj preňho. Automatický kávovar ETA Nero pripraví lahodnú kávu stlačením jedného tlačidla a vďaka kompaktným rozmerom si nájde svoje miesto v každej kuchyni či kancelárskom kuchynskom kútiku. Pre skutočných fajnšmekrov je tu potom novinka v podobe pákového kávovaru ETA Artista PRO, ktorý kávu nielen pripraví, ale aj rovnú namele.

Pokiaľ máte v okolí muža zameraného skôr na čajíčky, siahnite po rýchlovarnej kanvici s nastaviteľnou teplotou či integrovaným sitkom na sypaný čaj. Zaobstarajte mu ju domov alebo do kancelárie.

Posvieťte si naňho

Chcete obdarovať svedomitého pracanta alebo vášnivého čitateľa? Potom sú LED lampičky na stôl skvelou voľbou. Nielenže disponujú nastavením optimálnej teploty svetla, niektoré zároveň vďaka displeju poslúžia aj ako stolové hodiny. Iné modely potom vďaka USB zdierke dokonca zvládnu nabiť mobilný telefón. 

LED osvetlenie je navyše veľmi úsporné, a tak poteší aj mužov, ktorí chcú mať domáci rozpočet pod kontrolou. 

LED lampička ETA

Starostlivosť o vzhľad už nie je tabu

Pestovaný vzhľad k modernému mužovi patrí. Jeho úprava však nesmie vyžadovať príliš veľa úsilia. Zastrihávač chĺpkov preto ocenia muži všetkých vekových kategórií – ľahko s ním upraví obočie alebo skrotí neposedné chĺpky vykúkajúce z nosných dierok či uší.

O hladké oholenie, ktoré nechá vyniknúť mužné rysy tváre, sa postarajú kvalitné holiace strojčeky na sieťovú či akumulátorovú prevádzku. Pravidelné holenie je s nimi oveľa pohodlnejšie a bezpečnejšie ako s bežnou žiletkou, a sú tak osvedčeným darčekom, s ktorým určite nešliapnete vedľa. Vyznávačov sebestačnosti a krátko strihané štice potom poteší aj strihač vlasov s praktickými nadstavcami.

Pokiaľ sa váš muž našiel v zdravom životnom štýle, urobíte mu radosť tiež vysokootáčkovým stolovým mixérom, s ktorým hravo pripraví rôzne ovocné a proteínové nápoje, alebo napr. osobnou váhou s chytrou aplikáciou a funkciou telesnej analýzy. Domáci tlakomer na pažu mu potom nežne pripomenie dôležitosť prevencie, ktorú sa nevypláca podceňovať.

Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere darčekov a pohodový predvianočný čas!