Sonická kefka na tvár: tichý pomocník pre hĺbkové čistenie a žiarivú pleť

Sonická kefka na tvár: tichý pomocník pre hĺbkové čistenie a žiarivú pleť

Už vás nebavia desiatky odličovacích tampónov každý večer? Ráno nestíhate tvár či už opláchnuť, alebo si naniesť rozjasňujúcu masku či vyčistiť pleť peelingom? Potom sa zoznámte s pomocníkom, ktorého si zamilujete. Sonická kefka na tvár je malý šikovný prístroj, ktorý tvár dokonale vyčistí, prekrví a omladí. V krátkom čase a s použitím minima produktov dosiahnete výsledkov ako od kozmetičky.   

Možno už vo vašej kúpeľni kraľuje sonická kefka na zuby, ktorá pomocou takzvaných oscilačných pohybov vo veľkej rýchlosti rozkmitá štetinky. Dokáže tak vyčistiť zuby omnoho efektívnejšie a v kratšom čase, než keď si ich človek čistí mechanicky bežnou kefkou. Na rovnakom princípe fungujú aj sonické kefky na pleť. Rýchly pohyb štetiniek kefky dokáže pleť zbaviť odumretých buniek, zbytkov make-upu a hlboko usadených nečistôt. Počas pár minút zanechá pleť žiarivú, lepšie prekrvenú, ale taktiež pripravenú ľahšie vstrebávať krémy a séra.   

Na sonické kefky na tvár boli používané predovšetkým jemné štetinky podobné tým zo zubných kefiek. V dnešnej dobe sa ale presadzuje inovácia v podobe silikónu. Silikón je nielen šetrnejší k pleti, ale tiež jednoduchší na údržbu, čím zaručuje väčšiu hygienickosť. 

Nové sonické kefky ETA Fenité sú navyše vytvarované tak, aby silikónové štetinky pleť nielen čistili, ale zároveň jej dopriali aj príjemnú masáž. Tým dochádza k stimulácii pokožky, lepšiemu prekrveniu a vyhladeniu. Pri pravidelnom používaní si tak môžete dopriať nielen starostlivosť ako z kozmetického salónu, ale tiež docieliť redukcie jemných vrások.

Citlivá pokožka? Žiadny problém

Väčšina kefiek je opatrená niekoľkými intenzitami. Nemusia sa ich preto obávať ani majiteľky citlivej či aknóznej pleti. Práve naopak. S kefkou šetrne dosiahnete hĺbkového vyčistenia a redukcie nevzhľadných čiernych bodiek bez nutnosti použitia peelingov, masiek a desiatok ďalších produktov, ktoré pri nesprávnom užití môžu stav pleti ešte zhoršiť. 

Proces vyčistenia neodporúčame len za pomoci pitnej vody, ktorá by mohla pleť paradoxne vysušiť. Vyskúšajte unikátny krém, ktorý ETA vyvinula v spolupráci s poprednými európskymi spoločnosťami z oblasti kozmetiky a farmácie. Vďaka špeciálnym tenzidom čistiaci krém veľmi rýchlo zmáča a ľahko odstraňuje celý make-up a zbytky odumretej kože. Nenarušuje tak ochranný film pokožky, ktorá zostáva hydratovaná. Skvalan chráni proti baktériám a plesniam, výťažok z červenej riasy udržuje kožu pružnú a jemnú na dotyk. 

Profesionálna starostlivosť ako zo salónu

Použitie sonickej kefky je veľmi jednoduché a pracovať s ňou zvládne naozaj každý. Kefky ETA Fenité sú zaopatrené akumulátorom a pri čistení vám tak neprekážať žiadny kábel. Batériu navyše počas hodinky ľahko nabijete a nemusíte sa tak trápiť neustálou výmenou. 

Pri čistení naneste gél či krém a vyberte intenzitu čistenia. Rovnomerne vyčistite celú tvár. Následne naneste sérum či krém. Vibrácie z kefky podporujú fluiditu membrán kožných buniek. Hydratačné a výživné zložky krémov tak prenikajú hlbšie do pokožky. 

Večer voľte intenzívnejšie čistenie pre odstránenie make-upu a odumretých buniek, kvôli ktorým má pleť často šedý nádych. Ráno zvoľte jemnejšie čistenie a masáž. Povzbudíte a prekrvíte pleť a dosiahnete zdravého vzhľadu. Farbu na líca si tak už nebudete musieť dodávať umelo pomocou lícenky.

Investícia do kefky je zrovnateľná s jednou návštevou kvalitného kozmetického salónu. Kefka vám ale bude dobre slúžiť aj niekoľko rokov. A verte, že keď raz pleti doprajete túto luxusnú starostlivosť, ktorú ste schopní dosiahnuť počas dvoch minút vo vlastnej kúpeľni, už nebudete chcieť používať nič iné. 

Navyše kefkou Fenité môžete obdarovať aj svojho partnera. Vyberať môžete z rôznych variant a farebných prevedení.