Revolúcia v starostlivosti o vlasy: Pozvite najnovšie technológie do vašej kúpeľne

Zabudnite na kompromisy medzi výkonom, šetrnou starostlivosťou a pohodlným používaním! Zdravé, hydratované a vyživené vlasy môžete vďaka revolučným technológiám špičkových sušičov vlasov ľahko dosiahnuť aj v pohodlí domova. Poďte s nami poodhaliť tajomstvo najmodernejších stylingových pomocníkov.

Teplota pod kontrolou

Dlhodobé pôsobenie vysokých teplôt vlasy vysušuje, poškodzuje a spôsobuje ich lámavosť. Moderné sušiče sú preto vybavené funkciou striedania studeného a teplého vzduchu. Tá pomáha predchádzať poškodeniu povrchu vlasov a zapožičiava im vytúžený lesk. Samostatná funkcia studeného vzduchu potom výsledný účes spevní a zafixuje.

ETA TIP: Vďaka inteligentnému riadeniu teploty OPTI-HEAT CONTROL poskytne sušič ETA Fenité Exclusive vlasom vždy optimálnu teplotu. Tá sa automaticky odvíja od spôsobu, akým sušič práve používate. V závislosti na okolitej teplote a vzdialenosti sušiča k vlasom, senzor upraví teplotu prúdiaceho vzduchu tak, aby sa vlasy nepoškodili.

Nenechajte si vyfúknuť hydratáciu

Špeciálna nanotechnológia zvlhčovania vlasov NanoMoisture&Care uzamkne vlahu vo vnútri vlasu, a tým zaistí jeho pružnosť a „šťavnatosť“. Vlasy tak pôsobia vyživeným a žiarivejším dojmom. Zároveň sa znižujú ich sklony ku krepovitosti či nevzhľadnému štiepeniu končekov.

Silná ionizácia potom zaistí neuveriteľne jemné, vyživené a lesklé vlasy – presne také, ktorých sa nemôžete nabažiť po návšteve luxusného kaderníckeho salóna. Záporné ionty totiž eliminujú statickú elektrinu, uhladzujú účes, celý styling uľahčujú a predlžujú jeho výsledný efekt.

ETA TIP: Sušič ETA Fenité je v produkcii záporných iontov skutočný preborník – zabudovaný ionizátor ich vytvára viac ako 10 miliónov na m3. Ako príjemný bonus navyše negatívne ionty mierne osviežia okolitý vzduch.

Výkon a šetrnosť sa nemusí vylučovať

Aby bol styling vlasov šetrný, mal by trvať čo najkratšiu možnú dobu. To však často znamená zvýšiť teplotu vzduchu, ktorá sa s jemnou starostlivosťou príliš nezlučuje. Cesta von z tohto začarovaného kruhu vedie cez špeciálnu konštrukciu a výkonný digitálny motor. Vzniká tak silný a koncentrovaný prúd vzduchu, ktorý sa postará o rýchle vysušenie vlasov aj bez vysokých teplôt.

ETA TIP: V útrobách sušiča ETA Fenité Exclusive sa skrýva vysokorýchlostný digitálny TURBO BOOSTER motor, ktorý je v porovnaní s motormi bežných sušičov až o 30 % účinnejší. Naviac vám predĺžime záruku na motor zadarmo na 10 rokov.

Hravosť si s krásou rozumie

Starostlivosti o zovňajšok nesmie chýbať ľahkosť a hravosť, inak sa vám čoskoro sprotiví. Moderní stylingoví pomocníci sú preto ľahučkí a tvarovaní tak, aby perfektne padli do ruky.

Rovnako jednoduchá a pohodlná dokáže byť aj výmena príslušenstva. Unikátny magnetický systém výmenu nadstavcov maximálne zrýchli a zjednoduší, a tak ich počas sušenia môžete meniť kedykoľvek sa vám zachce.

ETA TIP: Kompletnú výbavu sušiča ETA Fenité Exclusive tvoria dva typy koncentrátoru vzduchu a difuzér na zväčšenie objemu vlasov a podporu tvorby prirodzených vĺn.

Z hučania sušiča vás navyše nemusí bolieť hlava. Patentovaná technológia SILENT POWER poznateľne znižuje hlučnosť a zjemňuje zvuk sušiča, aby bol ľudským ušiam oveľa príjemnejší.