7 dôvodov, prečo si zaobstarať robotický vysávač

7 dôvodov, prečo si zaobstarať robotický vysávač

Existuje množstvo spotrebičov a pomocníkov, ktorí vám zjednodušia upratovanie – či už je reč o parných čističoch a mopoch, tyčových a ručných vysávačoch alebo napr. o umývačke riadu. Medzi tými, ktorí upratovanie kompletne zariadia za vás, však jednoznačne exceluje robotický vysávač.  

Robotické vysávače ETA stavajú na rokoch preverených technológiách obľúbených vysávačov ETA, ktoré boli zahalené do modernejšieho digitálneho kabáta. Všetky spája nadčasový dizajn a snaha o maximálne spríjemnenie vášho každodenného života – od základného modelu Falco s dostupnou cenou cez technológiami nabitý model Falco Smart až po najnovší prémiový model ETA Raggio s najmodernejšou laserovou navigáciou a vytunenou vlastnou smart aplikáciou, vďaka ktorej vás vysávač počúva na slovo, aj keď práve sedíte v práci.

Zdanlivá maličkosť, akou je kúpa robotického vysávača, môže priniesť celý rad vítaných zmien:

Podlaha bez nečistôt

Všetky robotické vysávače ETA dokážu vysávať aj umývať. Dômyselne rozmiestnené kefy spoľahlivo pozbierajú nečistoty, s ktorými si následne poradí vysoký sací výkon a špičkový filtračný systém. Pomocou mopovacieho nadstavca a textílie, ktorú je možné prať, sa potom vysávače ETA zhostia aj umývania, a tak vaša podlaha zostane dokonale čistá.

Robotický vysávač ETA Raggio

Úspora času 

Pokiaľ sa do vysávania a umývania celej domácnosti púšťate aspoň jedenkrát za týždeň, pričom vám táto činnosť zaberie približne hodinu, nemusíte byť matematický génius, aby ste si spočítali, koľko času s robotickým vysávačom ušetríte. Získate tak minimálne 4 hodiny mesačne, ktoré môžete stráviť, ako sa vám páči – koníčkami, športom, prácou alebo príjemnými chvíľami s vašimi blízkymi.

Žiadne vyrušovanie

Robotické vysávače sú prekvapivo tiché – hlučnosť u modelu Fido nepresahuje diskrétnych 67 dB. Vy tak môžete nerušene odpočívať alebo sledovať televízor, zatiaľ čo váš robotický pomocník pracuje. Zbytočne desiť tak nebude ani domácich maznáčikov a na hluk sa nebudú sťažovať ani susedia.

Chráni vaše súkromie

Zdráhate sa pozvať si pani na upratovanie, pretože je vám nepríjemná predstava cudzej osoby pohybujúcej sa vo vašej domácnosti? Robotické vysávače vaše súkromie nijak nenarušia, a napriek tomu bude vaše podlaha perfektne čistá bez toho, aby ste museli vyvinúť viac úsilia, než je stlačenie tlačidla alebo spustenie aplikácie vo vašom mobile.

Upratovanie ako na zavolanie

Robotické vysávače ETA upratujú presne v čase, kedy vám to najviac vyhovuje. Vy pritom vôbec nemusíte byť doma. Najvyspelejší model ETA Raggio potom môžete pomocou aplikácie ovládať priamo z mobilu.

Jednoducho ju nainštalujete do svojho mobilného telefónu alebo tabletu a potom je už čistá podlaha otázkou niekoľkých pohybov po displeji. Zvládne to celá rodina – aplikácia je totiž dostupná v češtine a umožňuje nastaviť až 10 používateľských účtov. Aplikácia potom s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej wifi siete.

Robotický vysávač ETA Raggio

ETA TIP: Vysávač ETA Raggio u vás bude ako doma. Laserovým senzorom naskenuje miestnosť v celých 360°, a tak presne vie, akú plochu má povysávať a kam sa vydať. S tým mu pomôže ANTI-COLLISION SYSTEM pre bezdotykové rozpoznanie prekážok. Vysávač sa tak v miestnosti pohybuje veľmi šetrne. Vďaka SMART TECHNOLOGY ho nezaskočia ani schody – obavy o jeho pád tak môžete pustiť z hlavy. Problém mu nerobia ani oblé prechodové lišty do výšky 1,5 cm, ktoré jednoducho prejde, či medzery pod nábytkom, do ktorých sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti ľahko zmestí.

Úspora miesta

Robotický vysávač po dokončení upratovania vyhľadá nabíjaciu stanicu, v ktorej môže spočívať až do doby, kým ho zasa povoláte do služby. Ako bonus tak ušetríte miesto v skrini či v upratovacej miestnosti.

Pohodová atmosféra

Pokiaľ aj u vás dohady o tom, kto bude dnes vysávať, niekedy prerastú do zbytočne vyhrotených sporov, môže vám zaobstaranie robotického vysávača značne uľahčiť spolužitie s ostatnými členmi domácnosti. Úľavy sa však dočkajú aj tí, ktorí žijú single – pocitu, že si môžete po príchode domov iba vyložiť nohy, sa máločo vyrovná.

Robotický vysávač ETA Raggio