Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Zavďačiť sa žene darčekom nie je vždy jednoduché – niektoré túžia po pomocníkoch v domácnosti, iné by viac uvítali malých pomocníkov pre starostlivosť o krásu a zdravie. Skúste sa preto dôkladne zamyslieť, pri akej činnosti či téme sa vašej partnerke, mamine, babičke, sestre či kamarátke rozsvietia oči nadšením. Potom už iba stačí vybrať darček zo širokej ponuky produktov ETA, ktoré prinášajú radosť a úžitok ženám všetkých generácií.    

Pekárova pravá ruka    

Multifunkčný kuchynský robot výrazne uľahčí prípravu múčnikov a cesta všetkého druhu. Tým však jeho uplatnenie rozhodne nekončí. Vďaka širokej palete príslušenstva dokáže takmer všetko, na čo si v kuchyni skúsená pekárka a kuchárka spomenie – napr. aj nabrúsiť nože.

ETA Gratus Storio

Prekvapivo širokou škálou funkcií sa pýšia tiež niektoré domáce pekárne chleba, ktoré dokážu nielen upiecť pečivo, ale aj miešať a uhniesť cesto, postarať sa o jeho kysnutie  alebo napr. pripraviť jogurt či marmeládu. 

ETA TIP: Unikátna patentovaná pekáreň ETA Delicca II je praktickou pomocníčkou tiež pri pečení tradičného kváskového chleba.

Pre kuchárky začiatočníčky

Ženy, ktoré pri varení vsádzajú na jednoduchosť, alebo sú vo fáze zariaďovania svojej prvej kuchyne, potešia základné spotrebiče, ktoré urobia množstvo práce s minimálnym úsilím a nárokom na úložný priestor. Nenahraditeľným pomocníkom je napríklad kvalitný tyčový mixér na prípravu omáčok a krémových polievok. Pokiaľ navyše zvolíte model s príslušenstvom, zvládne vďaka nadstavcom tiež šľahať alebo sekať.  

Skvelou voľbou potom môže byť tiež multifunkčný ryžovar s funkciou parného varenia, ktorý si poradí nielen s varením ryže, strukovín a polievok, ale aj s prípravou ľahkých a zdravých pokrmov v pare, dokonca aj s naparovaním knedlí. Navyše si vystačí s klasickou elektrickou zásuvkou, a tak nájde uplatnenie aj na študentských internátoch alebo na chatách a chalupách.

Začiatočníckym nezdarom pri snahe o pečenie „od oka“ potom predídete vďaka praktickým kuchynským váham.

Od babičky chutí najlepšie

Babičkina kuchyňa býva pre väčšinu z nás synonymom spomienok na detstvo a zárukou spokojného bruška. Aby mohla babička svoj um pohodlne preniesť napr. aj na chatu či chalupu, zaobstarajte jej obľúbenú ETA Pečenku. Tento elektrický hrniec na pečenie je určený pre rôzne spôsoby prípravy jedla – od klasického pečenia mäsa, cez zapekanie cestovín, až po dusenie a varenie. Jedlá v nej pripravené nestrácajú chuť, mäso nevysychá a prevádzka je až o 80 % úspornejšia ako je to v prípade klasickej rúry.

Vítanou úľavou po rokoch poctivého ručného umývania bude kvalitná umývačka riadu. Vďaka intuitívnemu ovládaniu s babičkami ľahko nachádza spoločnú reč a poteší ju svojím tichým chodom, nenáročným na spotrebu energie a vody.

Zdravý životný štýl má zelenú

Ženy často chcú dopriať zdravé jedlo nielen sebe, ale aj ostatným členom rodiny. S prípravou pokrmov plných živín a chuti im pomôžu výkonné stolové mixéry, odšťavovače alebo teplovzdušné fritézy, vďaka ktorým si môžete dopriať svoje obľúbené pokrmy v zdravšom variante.

Multifunkčný stolový mixér ETA Vital Blend sa stane nenahraditeľnou súčasťou vašej domácnosti. Radí sa medzi najvýkonnejšie mixéry, ktoré si poradia so širokou škálou surovín. Vašej partnerke alebo mamine bude teda skvelým pomocníkom pri výrobe koktailov, smoothie, omáčok, polievok, nátierok alebo výživy pre vašich najmenších. Inšpiráciu nájdete v knihe zdRAWě? hRAWě! plnej vynikajúcich farebných receptov.  

Mixér Vital Blend

Rozmaznávanie a starostlivosť o krásu

Upravené vlasy sú základom reprezentatívneho vzhľadu. Väčšina žien to veľmi dobre vie, a tak je formovanie účesu prvá vec, do ktorej sa hneď po prebudení a vyčistení zubov púšťajú. Sušiče vlasov, kulmy a žehličky na vlasy im môžu celý proces značne uľahčiť. Tie z kolekcie ETA Fenité navyše budú vďaka svojmu elegantnému dizajnu ozdobou každej kúpeľne.

ETA TIP: Luxusný fén ETA Fenité Exclusive je ako stvorený pre hrdých majiteľiek dlhých vlasov. Výkonný fén sa o vlasy šetrne postará predovšetkým vďaka technológii Opti Heat Control as magnetickými nástavcami bude styling účesu hračka.

Osvedčenou cestou k prirodzenej kráse je potom pravidelná starostlivosť. Sonické čistiace kefky na pleť pomôžu pleť vyčistiť do hĺbky, odstrániť zvyšky make-upu a zlepšiť prekrvenie celej tváre. Novinkou v kolekcii ETA Fenité je IPL epilátor, funguje na princípe intenzívneho pulzného svetla a ponúka efektívne a dlhodobé odstránenie chĺpkov na tele. Navyše disponuje prídavným nadstavcom, ktorý slúži na omladenie pokožky.  Je preto skvelým darčekom, ktorým potešíte väčšinu žien.

Elektrickou vyhrievacou dekou rozžiarite oči všetkým zamrznutým so sklonom k zimomravosti. Teplo navyše prináša úľavu pri menštruačných bolestiach a natiahnutých svaloch. Na relaxáciu potom tieto zachumlané chvíľky premení ultrazvukový aróma difuzér, ktorý je zároveň efektnou dekoráciou.

ETA Aria